Alan meistari kriptogrāfijas tirgotājs

Kontakti - Ivars Zvaigznonis This email address is being protected from spambots. Rezervācija vai This email address is being protected from spambots. Vairāk šeit Šī ir arī tāda kā prezidentu un karaļu nedēļa. Šodien Krievijas pirmais prezidents Boriss Jeļcins svinētu savus 90, rītdien - Francijas bitcoin tirdzniecības bot coinbase Valerī Žiskārs d'Estēns - 95, bet sestdien - ASV prezidents Ronalds Reigans - Alan meistari kriptogrāfijas tirgotājs Anglijas karaliene Elizabete II atzīmēs 69 gadus kopš atrašanās amatā.

Neaizmirstiet apsveikt savus biznesa partnerus Šrilankas Neatkarības dienā 4dMeksikas Konstitūcijas dienā 5dJaunzēlandes valsts svētkos Vaitangi dienā un Sāmu dienā Skandināvijas valstīs 6d! Trešdien ir piemiņas diena ģeniālajam krievu ķīmiķim Dmitrijam Mendeļejevam. Izrādās, ka ap Meteņiem ir dzimuši arī mūsu tautas dzejas spīdekļi - Auseklis 5d - gadi un Ārija Elksne 7d minimālais konta atlikums gadi. Savukārt, angļu rakstniekam Čārlzam Dikensam svētdien paliek Lai arī mūs visus šajā pasaulē "šūpo" jau gandrīz gadu, novērtējam to, ka esam dzīvi, sveiki un veseli, un pavasaris vairs nav aiz kalniem! Bet līdz gada beigām ir atlikušas vien nieka dienas; - steidzam darīt labus darbus un iepriecināt savus līdzcilvēkus! Šodien paiet gadi kopš tika dibināta Tautu Savienība - globāla starpvaldību organizācija, ANO priekštecis. Tās mērķi bija visai svarīgi - vispārēja atbruņošanās, karu novēršana un arī - globāla dzīves kvalitātes uzlabošana. Bet rītdien Latvijā ir svinību diena - tieši gadi kopš Francija, Apvienotā Karaliste, Itālija, Beļģija un Japāna atzina Latvijas neatkarību de iure. Mēs varam būt neatkarīgi, taču - ne no neredzamā ienaidnieka, kurš nu jau gandrīz gada garumā ir ievērojami paralizējis mūsu biznesu un ilgstoši spiež "baudīt" "mājsēdi".

Bet aizliegumi jau nav nekas jauns. Interesanti, ka šodien aprit apaļi gadi kopš Jaunās Amsterdamas gubernators aizliedza tenisu, jo tas traucē ļaudīm Saskaņā ar leģendu Spānijas kundzības laikā viens ļauns gubernators aizliedza pat aizkarus, lai holandieši neorganizētu slepenas pulcēšanās. Ā-re, - dzīvošana bez aizkariem Amsterdamā ir ļoti izplatīta vēl joprojām.

Ko tik tur varētu ieraudzīt, izvagojot vien kilometrus garos Amsterdamas kanālus Vai jūs zinājāt, ka Porše, kuram nebija augstākās izglītības, ieguva Vīnes Tehniskās universitātes goda profesora titulu? Nevienam nav šaubu, ka tas bija pelnīti - par sarežģītas tehnikas konstruēšanu: dirižabļu un lidmašīnu motoriem un mašīnām ar hibrīdu spēka iekārtām. Kur tie laiki, kad termins "hibrīds" tika lietots tikai bioloģijā divu sugu krustošanās nozīmē? Jaunajos laikos ar hibrīdu mēs saprotam divu dažādu jaudas avotu auto. Un - ticiet vai nē - mūsu draugi par hibrīdu jums piedāvā ieekonomēt līdz pat EUR. Šeit ar Hortus Digital online kalkulatoru var uzzināt, kāds jūsu uzņēmumam būtu mēneša maksājums. Lūdzu - Linearis Translations - oficiālais Interactio pārstāvis Baltijā un SFK forumu ikgadējais partneris risina esošos biznesa izaicinājumus ar attālinātu sinhrono tulkošanu. OITG plašais pakalpojumu klāsts sniedz iespēju klientiem ieviest izmaiņas, kuras nodrošina nosprausto mērķu sasniegšanu. Vairāk šeit Mums ir ilggadīgi un uzticami partneri, un viņu pakalpojumus mēs iesakām arī jums. Bet ko šonedēļ nosvinēt un ko pieminēt? Lūdzu - šodien ir Rītdien aktieris un uzņēmējs Juris Žagars svinēs? Parīt ir austriešu komponista Volfganga Amadeja Mocarta Tad arī pieminam itāļu komponistu Džuzepi Verdi un leģendāro Mārtiņu Freimani.

Piektdien aprit krievu rakstniekam Antonam Čehovam, bet sestdien angļu mūziķim Filam Kolinsam būs 70 un ASV prezidentam Frenklinam Rūzveltam - Tad paiet arī apaļi 80 gadi kopš rakstnieka Sudrabu Edžus aiziešanas. Bet austriešu komponistam Francim Šūbertam svētdien paliktu Lai jums izdodas tikt galā ar visām likstām un saglabāt možu garu! Atrodiet prieku un dāviniet to citiem! Ja ilgstoši dzīvojat kopā un neesat precējušies, varbūt mmm Labrīt Laba ziņa - šonedēļ mums elektriskās spuldzītes būs jāieslēdz par veselu stundu mazāk, salīdzinot ar Ziemassvētkiem, un zīmīgi, ka tieši šajā nedēļā ir gadadienas "elektriskajiem" guru - gadi skotu izgudrotājam Džeimsam Vatam un gadi franču fiziķim Andrē Marī Ampēram. Tāda "tehniska" nedēļa; - tā sakot - visām gaumēm. Izrādās, ka arī elektrību vadošā dzeloņstieple nav radusies pati no sevis, un tās izgudrotājam Džozefam Glidenam šodien ir apaļi Šajā pirmdienā jau Kas vēl aizraujošs šonedēļ?

Paiet 95 gadi kopš skotu izgudrotājs Džons Logijs Bērds nodemonstrēja pirmo publisko televīzijas pārraidi un 58 gadi kopš grupas The Beatles pirmās uzstāšanās televīzijā, bet tieši pirms gadiem Zviedrijas sievietēm tika piešķirtas balsstiesības. Šajā svētdienā paiet gadi kopš ASV tika atrasts zelts un sākās Kalifornijas zelta drudzis. Bet interesantākais notikums šonedēļ, šķiet, ir ASV prezidenta inaugurācija šajā trešdienā. Tad arī paies tieši 60 gadi kopš par ASV Gada 4. Dīzeļu īpašnieki, saturieties! Ja jums šajā Latvijai tik neraksturīgajā arktiskajā laikā rodas problēmas, piezvaniet I. AUTO īpašniekam Ivaramun jums noteikti tiks izpalīdzēts. Un kā gan bez citiem mūsu gaišajiem līdzgaitniekiem šajā pirmdienā? Meijera Dziesmu Grāmata" ar dziesmām un to harmonijām - lieliskas dāvanas saviem draugiem. Zvaniet Alan meistari kriptogrāfijas tirgotājs vai rakstiet This email address is being protected from spambots. Vēl nepieciešami EUR. Ziedojumu tālrunis darbosies līdz Labdarības fonds "BeOpen" ir atvēris ziedojumu kontu: Reģ. Palīdzība Elvīrai Erleckai". No ziedojumiem netiek ieturēti procenti vai komisijas maksas.

Ziemas neaizmirstamie datumi 2017

Un jubilejas, jubilejas Rītdien Spāņu mākslinieka Salvadora Dalī piemiņas diena ir sestdien. Šonedēļ pieminam arī angļu rakstnieku Džordžu Orvelu "Dzīvnieku ferma" - "visi dzīvnieki ir vienlīdzīgi, taču daži dzīvnieki ir vienlīdzīgāki kā citi Cilvēkus kontrolē Domu policija. Orvels atgādināja, ka pienākums cīnīties pret sociālo netaisnību, apspiešanu un totalitāru režīmu spēku ir ne tikai rakstnieku pienākums. Un vai tad nejauši šajā nedēļā iekrīt Šodien ir arī Vinnija Pūka diena. Lai jūs mazliet uzmundrina viņa gaišais pozitīvisms: "Varētu būt arī sliktāk. Es nezinu kā, bet varētu Nekad nenāk par ļaunu meklēt kādu saules staru Ja kādreiz pienāk diena, ka mēs nevaram būt kopā, paturi mani savā sirdī - es tur palikšu vienmēr Labrīt Jaunajā gadā! Ir iestājies XXI gadsimta 3. Pagājušajā trešdienā visas pasaules uzmanība bija pievērsta Vašingtonai, kur demonstranti iebruka Kapitolijā - ASV Kongresa sanāksmes vietā. Un tieši šodien paiet gadi kopš no ASV izstājās Alabama Zīmīgi, ka XX gs. Šajā piektdienā savu Bet šo svētdien paies gadi kopš dzimis amerikāņu rakstnieks, politiķis, izgudrotājs, pilsoņu aktīvists un valstsvīrs Bendžamins Franklins, kurš bija viens no ASV dibinātājiem un Franklins pirmais nāca klajā ar ideju par amerikāņu nāciju un koloniālo vienotību. Mēs Latvijā turam īkšķus par visu amerikāņu tautu; - lai tā Savukārt rītdien paiet gadi kopš Francijas valdība izdeva pavēli no valsts uz mūžu padzīt izcilā karavadoņa Napoleona Bonaparta ģimeni.

Napoleons bija ievērojami pārmainījis Eiropas karti un kļuvis par gandrīz visas Eiropas valdnieku, bet Londons 21 gada vecumā līdzekļu trūkuma dēļ bija spiests pamest mācības Kalifornijas universitātē un doties uz Klondaiku zelta meklējumos. Aļaskā neaizmirstamiem piedzīvojumiem pavadītais gads Londonam nedeva ne unci zelta, no cingas viņš zaudēja zobus, toties ieguva pieredzi vēlākajiem populārajiem literārajiem darbiem. Taču visvairāk mūs šorīt uzrunā rītdienas kalendāra lapiņa, kura vēsta skaidri un gaiši - Vienreiz man iznāk, citreiz - ne. Vienreiz es zaudēju, citreiz iegūstu. Bet nefilozofēju pa tukšo, es daru! Mēs Maestro vērtējam kā Dižu mūsu laikmeta Cilvēku un nācijas garīgo tēvu un iedvesmotāju.

Mūžīgais dzinējs. Lai viņam ir dzelžaina veselība, un lai radošais gars ilgi, ilgi neizdziest! Lai Maestro veikums un rosība iedvesmo ikvienu no jums! Šajos grūtajos laikos "atrodiet sevi". Daudz neskumstiet un nenolaidiet degunu - mums visiem ir kolosālas iespējas likt lietā savu prātu un talantus - komponēt, spēlēt instrumentus, dzejot, gleznot, mācīties valodas, nodoties tehniskai jaunradei un izgudrojumiem C noteikto ierobežojumu dēļ šo konsultāciju piedāvā pa tālruni vai ar Skype starpniecību. Pieteikšanās: vai This email address is being protected from spambots. Jūs piekritīsiet - Dzīve ir Dieva dāvana, un tā ir jāsvin. Šī nedēļa latviešiem ir īpaša. Rītdien ir piemiņas diena leģendārajai dziedātājai Norai Bumbierei. Trešdien ir Tad arī paiet tieši 30 gadi Barikāžu laikam.

Ceturtdien ir piemiņas diena gleznotājam Vilhelmam Purvītim, bet piektdien - dzejniekam Vilim Plūdonim. Sestdien ir Visbeidzot - svētdien ir Bet šodien esot Starptautiskā "paldies" diena. No mūsu mazās komandas mēs sakām lielu paldies ikvienam no jums! Šodien ir arī Smaidas diena. Neaizmirstiet dažreiz pasmaidīt! Un sveiciens arī mūsu pareizticīgajiem draugiem Vecajā Jaunajā gadā! Labrīt Saulcerītes dienā! Un rau! Gaismas būs vairāk - šodien dienas ilgums ir 6 stundas un 44 minūtes, bet jau zīmīgais Bet tikpat svarīgi kā saule un gaisma mūsu dzīvēs ir draugi un sabiedrotie. Un interesanti - šajās dienās paiet tieši gadi kopš Teksasa otrs lielākais štats ASV pēc platības un iedzīvotāju skaita kļuva par ASV Nosaukumu Teksasai deva spāņi, un indiāņu valodā tas nozīmēja "draugi" un "sabiedrotie". Teksasa ir arī pašapzinīgs un principiāls štats - Petīcijas autoriem nebija pieņemama federālās valdības politika, un tie aicināja garantēt štatiem neatkarības iegūšanu miermīlīgā ceļā, citējot ASV Neatkarības deklarāciju, kurā tās dibinātāji bija iekļāvuši tiesības "atraisīt politiskās saites". Idejas par "politisko saišu atraisīšanu" Teksasas sabiedrībā spēcīgi virmo arī pēc 3. Bet šajā trešdienā paiet tieši gadi kopš pašos Saulgriežos pasaulē nāca izteikta "cilvēcisko saišu" rakstniece Zenta Ērgle ex Vīgante.

Varbūt šajā tumsas valstībā mums atkal ir vērts "pārcilāt" viņas pozitīvos un iedvesmojošos darbus "Tā tik bija vasara! Tagad, kad vairums cilvēku uzturas savās mājās, mēs aicinām izdarīt svētīgu darbu un veltīt laiku piemiņas par saviem tuviniekiem un draugiem iemūžināšanai, veicot ierakstus enciklopēdijā www.

Un situācijā, kad C, iespējams, "novilks robežas" starp mūsu dzīvesvietām, ir zīmīgi atcerēties, ka tieši šodien paiet 13 gadi kopš Latvija parakstīja Šengenas līgumu - par robežkontroles atcelšanu starp ES valstīm. Interesanti, ka sākotnējā līguma parakstīšana notika Cerēsim, ka šoreiz tumsas mūžs nebūs ilgs, un mēs atkal "iesim pār robežām paceltu kā nopelnīt vairāk naudas tiešsaistē ātri un bez maksas, mums nokusīs kājas[? Un nepadodieties grūtībām un nenokariet degunu! Lai bēdīgos prātus mazliet uzmundrina mazs vēsturisks fakts - pirmo publisko maksas koncertu Dievišķās iespējas šajā pasaulē ir un būs vienmēr! Šorīt, kad līdz viltīgās Žurkas gada beigām ir atlikušas vien nieka 10 dienas, mēs jums visiem sūtām Sakot vissirsnīgāko paldies draugiem, līdzjutējiem, sabiedrotajiem, atbalstītājiem un biznesa partneriem, mēs jums visiem vēlam cerīgus un gaišus Ziemassvētkus, saticību un daudz, daudz baltu dieniņu Kad jūs Vecgada vakarā noplēsīsiet kalendāra lapiņu, Laimnešu diena būs klāt.

Būs gaišāk un cerīgāk. Uz satikšanos jau drīz! Labrīt Ausekļa un Gaismas dienā! Viņš uzauga Virdžīnijā kā ceturtās paaudzes ieceļotāju atvase. Tēvs aizgāja viņsaulē, kad Džordžam bija tikai 11 gadu, un viņu uzaudzināja pusbrālis. Džordžs bija ļoti centīgs un uzcītīgs un veidoja spožu karjeru. Viņš dienēja angļu karaspēka vienībā, kurā drīz kļuva par pulkvedi. Ar pašaizliedzīgu darbu un perfektu plānošanu Džordžs un Marta Vašingtoni kļuva arī par Virdžīnijas turīgākajiem zemes īpašniekiem. Viņam nešaubīgi ir lieli nopelni ASV konstitūcijas izstrādāšanā. Tieši Vašingtons lielā mērā panāca, ka Jaunās pasaules kolonijas kļuva par neatkarīgām valstīm, un ASV saglabāja neitralitāti karos, kas plosījās Eiropā.

VEIKSMI BIZNESA DARĪJUMOS! Rasputinakrievu rakstnieks 24 - gadi kopš dzimšanas O.

Zīmīgi, ka Vašingtona sieva viņa kandidēšanu ASV prezidenta amatam neatbalstīja un arī neapmeklēja inaugurācijas pasākumu. Bet jau pēc 5 nedēļām ASV galvaspilsētā, kura godam nes pirmā prezidenta vārdu, būtu jānotiek ASV prezidenta inaugurācijai. Arī mums ir "amerikāņu sapnis" - mēs priecātos, ja to atbalstītu ne tikai sievas, bet arī lielākā daļa amerikāņu un visa progresīvā cilvēce. Īpašs piedāvājums no iepirkumi. Jūs varat pieteikties uz This email address is being protected from spambots. Kontakti - Raimonds Šis ir brīnišķīgs atmiņu un pārdomu laiks. Šodien paiet 20 gadi kopš no mums šķīrās ģeniālā tenisista Ernesta Gulbja vectēvs - aktieris un kinorežisors Uldis Pūcītis atcerieties kučieri Edgaru no "Purva bridēja"? Baznīcā pie altāra, jau līgavas kleitā, Kristīne ierauga Edgaru un atsaka bagātajam un pašapzinīgajam Akmentiņam!? Rītdien ir Savukārt, trešdien 80 gadus svin dziedātāja Margarita Vilcāne, bet 71 gads paiet dzejniekam Leonam Briedim. Šajā pat dienā ir vācu komponista Ludviga van Bēthovena Eh, ja šie 3 trešdienas jubilāri būtu dzīvojuši vienā laikmetā un satikušies! Ceturtdien savu 91 gadu svinētu iemīļotais aktieris Edgars Liepiņš, bet svētdien savus 90 gadus - rakstniece Regīna Ezera.

Tā ir arī komponista Emiļa Melngaiļa piemiņas diena. Šī nedēļa Mēs kopā esam dievišķīgs spēks. Gaisma aust Labrīt gada Šodien ir Ainažu jūrskolas un pirmās latviešu bibliotēkas dibinātāja Krišjāņa Valdemāra piemiņas diena. Dzimis un audzis nabadzīgā 10 bērnu ģimenē, viņš jau piecu gadu vecumā iemācījās lasīt. Valdemārs bija iniciatīvas bagāta alan meistari kriptogrāfijas tirgotājs - tautsaimnieks, aktīvs sabiedriski politiskais darbinieks, viens no nacionālās literatūras veidotājiem un jaunlatviešu kustības aizsācējiem un vadītājiem.

Viņš uzstājās pret muižnieku privilēģijām, vērsās pret zemnieku beztiesisko stāvokli un iestājās par tautas tiesībām un atzīšanu. Valdemārs latviešus kaismīgi aicināja celt savu nacionālo pašapziņu, attīstot sabiedrisko kustību, kas vēlāk ieguva Pirmās atmodas apzīmējumu. Vietne ieguldījumiem bitcoin bija varai bīstami, jo viņu darbība un raksti modināja tautu, sēja naidu pret muižniekiem un baltvācu administrāciju un palīdzēja tautai "atvērt acis" skaudrai patiesībai: cerēt, ka cars atbalstīs tai pieņemamas reformas, ir utopija. Šodien, kad pasauli nesaudzīgi plosa neredzamais vīrusveidīgais ienaidnieks, mēs atkal redzam daudzus "jaunlatviešus", kuri gluži kā Valdemāra laikos aktīvi mēģina uzturēt tautiskā romantisma "uguntiņu" - tautas pašapziņas, atmodas laika ideju un ticības brīvībai garu.

Mūsu multinacionālais loks arī cer, ka Latvija drīz atkal būs brīva no dažādiem vīrusiem, un mēs visi varēsim pulcēties draudzīgā saimē. Bet šobrīd mūsu foršie līdzcilvēki turpina sirsnīgi izdzīvot un viens otru atbalstīt. Bumbas, paklāji, velotrenažieri vingrošanai mājās, masāžas piederumi, efektīvs pretsāpju aukstuma gels un daudz kas cits ar pirmssvētku atlaidēm. Piedāvā iegādāties un uzstādīt oriģinālražotāju auto stiklus par saprātīgām cenām. Saziņai - vai This email address is being protected from spambots. Lai uzzinātu par SFK draugiem pieejamajām īpašajām svētku atlaidēm, rakstiet This email address is kā nopelnīt vairāk naudas tiešsaistē ātri un bez maksas protected from spambots.

Vairāk šeit Un noslēgumā - šodien laikam ir skumīgākā Starptautiskā civilās aviācijas diena kāda vien jebkad pasaulē ir bijusi. Bet aizbrauciet uz jūru! Tie ir Krišjāņa Valdemāra vārdi. Varbūt viņa viedais "Latvji, brauciet jūriņā! Gaišu un cerīgu Otro Adventi ikvienam no jums un jūsu dārgajām ģimenēm! Labrīt Andru un Andreju dienā! Šonedēļ ir Kurš gan nav lasījis viņa spraigu sižetu pārpilnos piedzīvojumu romānus "Grāfs Monte-Kristo" un "Trīs musketieri"? Dimā bija haitiešu verdzenes mazdēls un, diemžēl, visu mūžu cieta no rasisma. Viņš uzauga nabadzīgā ģimenē ļoti sliktos apstākļos. Tēvs nomira, kad viņam bija tikai 4 gadi, un Dimā bija spiests izglītoties pašmācības ceļā. Viņš bija kaislīgs grāmatu cienītājs un lasīja jebko, ko vien varēja sadabūt. Dimā patika ekstravagants dzīvesveids, viņš ļoti mīlēja sievietes un bieži iztērēja vairāk naudas nekā spēja nopelnīt. Bet izeja radās pati no sevis - ap Viņš bija atjautīgs darījumu cilvēks, apveltīts ar lielisku humora izjūtu.

  • Labākās vietas kur pelnīt naudu tiešsaistē 2021 gadā
  • Tiešsaistes forex trading ir viegli veidi kā iegūt ātru naudu tiešsaistē, likumīgi ieguldot bitcoin vietnes
  • Opciju tirdzniecības brokeri eiropā bināro tirdzniecības vietņu pārskati, kriptovalūtu tirdzniecības rangs

Kā gan nepasmaidīt par viņa joku: "Laulības važas ir tik smagas, ka tās jānes diviem cilvēkiem, dažreiz trijiem"? Kad viņam tika lūgts ziedot 25 frankus tiesu izpildītāja apglabāšanai, viņš iedevis 50, sakot: "Lūdzu - apglabājiet divus no viņiem". Bet zīmīgākais citāts no "Trim musketieriem" - "Viens par visiem, visi par vienu! Publisko, ražošanas, transporta un biroju telpu dezinfekcija ar ozonu. Cbaktēriju, pelējumu un kukaiņus. Likvidē smakas "vecu māju", deguma, cigarešu dūmu, pelējuma, sviedru, krāsu un ķīmijas izstrādājumu u. Cenas - no 0,3 EUR m2. VietnamMart Rīgā, Maskavas ielā 18 ir īstu un gardu produktu no Vjetnamas un Āzijas veikals ar īstiem Vjetnamas pārdevējiem.

Jūs tiksiet pie rīsiem, nūdelēm, garnelēm, garšvielām, mērcēm un pirmā Vjetnamas alus Baltijā - Saigon beer, kā arī dažādiem citiem labumiem. Cenas noteikti iepriecinās! Sekojiet mums un iepazīstiet oriģinālās receptes un "gardos" jaunumus! Ir iespējama arī kafijas automātu noma. Pie draugiem, radiem, paziņām atradīsim algotu darbu invalīdam - krietnam, uzticamam, bitcoin tirdzniecības bot coinbase un atbildīgam cilvēkam - vēlams dežuranta vai tml. Ja jums izdodas, uzrakstiet mums uz This email address is being protected from spambots. Bet šodien ir Vinstonam Čērčilam. Spītējot daudzām neveiksmēm, liekot lietā savu pārliecību un neatlaidību, runas dāvanas un politisko ožu, viņš kopā ar sabiedrotajiem spēja gūt uzvaru vislielākajā karā.

Arī Dimā tēvs Tomass-Aleksandrs vispirms kļuva par drosmīgu karavīru revolucionāru armijā, bet jau 31 gada vecumā bija īsts ģenerālis. Mēģiniet nezaudēt uzņēmību, drosmi un cīņas sparu, lai arī cik grūti un bezcerīgi jums būtu šie "mierīgie" laiki! Priecīgu pirmo Adventi ikvienam no jums un jūsu ģimenēm! Nākošgad šajā dienā paies precīzi gadi kopš ASV Hārdings bija pirmais žurnālists ASV prezidenta amatā, un viņš neizcēlās ar politisko tālredzību un aizstāvēja principu "mazāk valdības biznesā, vairāk biznesa valdībā".

Viņa padomniekus sauca par "pokera kabinetu", jo viņi kopā ar prezidentu regulāri nodevās kaismīgai pokera spēlei. Hārdinga prezidentūru aizēnoja viņa padomnieku un citu valsts amatpersonu kriminālās aktivitātes. Viņš tiek vērtēts kā viens no bitcoin tirdzniecības bot coinbase laiku sliktākajiem ASV prezidentiem. Viņa prezidentūras laikā ASV ārpolitika bija tendēta uz izolacionismu - principu, kura pamatā bija ideja par neiejaukšanos Eiropas valstu politikā un militāros konfliktos ārpus Amerikas kontinenta.

Izolacionisma ietekmē ASV neratificēja COVID19baktēriju, pelējumu un kukaiņus. Mūsu klienti: pārtikas nozares uzņēmumi, apdrošināšanas kompānijas, loģistikas uzņēmumi, ārstniecības iestādes, publiskais sektors utt. Ražotājs: Nīderlande, ir ES sertifikācija. Vienkārša lietošana.

Alike posts

Piedāvājam arī citus individuālās aizsardzības līdzekļus. Aptuvenā cena 16 EUR par vienību. Ekskluzīvais pārstāvis LV meklē sadarbības partnerus un klientus uzņēmumus, iestādes, ārstus u. Ātra darījumu noformēšana. Atbildīga, uzticama un sirsnīga apkalpošana. Maruta Trakais kovidlaiks daudziem ir licis aizdomāties par dzīves īstenām vērtībām un katru būtisku gadadienu izmantot dzīves "svinēšanai". Tiem, kuru senči bija muižnieki, vai arī paši tādi jūtas - šodien paiet gadi kopš Rīgas rātskungiem tika piešķirtas muižnieku kārtas tiesības. Tiem, kuru dzīve ir saistīta ar jūru - Ainažu jūrskola šodien svin Revolūciju piekritējiem - šodien ir Savukārt, šo piektdien būs dzimšanas diena Ilzei Viņķelei, bet sestdien piemiņas diena bināro opciju tirdzniecības apmācības lietotne dzejniekam Ojāram Vācietim.

Vēlaties svinēt kaut ko revolucionārāku? Lūdzu - sestdien dzimšanas diena ir vācu filozofam, uzņēmējam un politiķim Frīdriham Engelsam. Bet svētdien atkal varam pacelt laba franču vīna glāzi par godu bijušajam Francijas prezidentam Žakam Širakam - godīgam cilvēkam, kurš strādājis tikai Francijas diženuma un miera labā. Un vēl - viņš ļoti mīlēja cilvēkus Lai jūsu biznesā un ikdienas norisēs ir mazāk valdības un vairāk cilvēcības! Labrīt valsts svētku nedēļā! Rītdien būs jau Daudzi no "obligātās literatūras" laikiem atceras viņa ļoti bagāto valodu un viņa tik ļoti reālistisko varoņu izteiksmīgos raksturus. Garo stāstu "Sūnu ciema zēni" par trim puikām, kuri dodas meklēt laimes lāci, jo viņu ciemu ir pārņēmis slinkums, kūtrums un neiedomājama māņticība turklāt tik ļoti pietrūkst arī vēlmes ko mainīt un gribasspēkaUpīts uzrakstīja pirms 80 gadiem.

Vai kas mūsdienās ir īpaši mainījies? Daudzviet dominē kūtrums un vienaldzība; - šķiet, tiek gaidīts un meklēts laimes lācis, kurš sakārtotu māju, sētu, pasauli. Upīša ciklā "Pārcilvēki" ir kā ieguldīt bitcoin un blockchain apspēlēta dekadence - sabiedrībā un elitē pastāvošo normu, morāles, cieņas, ticības pakāpenisks zudums un dekadences sekas. Un zīmīgi - šo trešdien paiet tieši 75 gadi kopš Nirnbergas prāvas sākuma, kurā noziegumos pret cilvēci tika apsūdzēti 24 nacisti. Pierādījumi, t. Respektablajā Nirnbergas prāvā tika atzīts, ka augstākās priekšniecības un pat valdības noziedzīgu rīkojumu pildīšana neatbrīvo indivīdus no personīgas atbildības. Mūsu galvenā rūpe ir - lai Latvijā visi cilvēki sadzīvo draudzīgi, un lai visiem klājas labi. Mēs vēlamies atvieglot līdzcilvēku ikdienu un kaut simboliski palīdzēt viņiem tur, kur tas ir mūsu spēkos. Uzņēmumiem līzinga iespējas 1 - 5 gadi. Līzings uz 3 gadiem - Kontakti - Līga This email address is being protected from spambots. Īsteni meistari ar "zelta" rokām. Ātrs, uzticams un profesionāls visu veidu vieglo automobiļu remonts, tehniskā apkope un restaurācija arī ziemas riepu uzglabāšana par mērenām cenām autoservisā pie Baltezera - Bukultos, Ādažu ielā Kontakti - Kate This email address is being protected from spambots.

Kontakti - Andris Un nosvinēsim godam Vikipēdija ziņo, ka šodien esot Starptautiskā iecietības diena. Mūsu ideja ir - mēģināsim būt iecietīgi viens pret otru katru dienu, katru stundu un katru mirkli. Būvēsim visi kopā mūsu Latviju labāku! Un svētdien iedzersim labu franču vīnu par godu izcilā Francijas valstsvīra Šarla de Golla Šodien paiet tieši 50 gadi kopš neilgi pirms savas Šarls de Golls. Sākoties Otrajam pasaule karam, de Golls piedalījās kaujā par Franciju un vadīja vienu no retajiem veiksmīgajiem franču tanku pretuzbrukumiem vāciešiem. Trešajai republikai sabrūkot, de Golls netaisījās padoties. Viņš bija spiests aizbēgt uz Lielbritāniju, kur Viņa vienīgais mērķis bija aizstāvēt Franciju. Atkāpjoties no amata, Šarls de Golls atteicās kā no prezidenta, tā no ģenerāļa pensijas, saņemot atvaļināta pulkveža pensiju. Tieši pateicoties de Golla uzņēmībai, neatlaidībai un nelokāmajam raksturam, 2. Diemžēl, mēs tagad Latvijā nevaram no neredzamā vīrusveidīgā ienaidnieka aizbēgt uz Angliju. Kāda būs jaunā "pēcvīrusa" kārtība Eiropā un pasaulē, to mēs nezinām. Bet mēs zinām, ka mums visiem atkal būs iespēja satikties draudzīgā saimē. Tā, kā tas bija arī pagājušajā trešdienā. Par dvēseliski izjusto un patriotisko stāstu SFK komanda paldies saka rakstniekam un publicistam Jānim Ūdrim. Paldies pianistei Ingunai Grīnbergai par izcilo muzikālo pavadījumu. Paldies Jānim Ūdrim un "Baltvilla" restorānam par izsmalcināto jubilejas torti un šampanieti!

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju SFK pasākumi līdz 6. Taču mēs nevienā brīdī netaisāmies apstāties, pagurt vai ieslīgt bezcerīgā mazdūšībā. Atļautā ietvaros mēs tiksimies ar ikvienu no jums un arī labprāt padalīsimies ar mūsu neskaitāmajiem un bezgala vērtīgajiem starptautiskajiem biznesa kontaktiem. Un sakām paldies tiem mūsu biznesa partneriem, kuri šajā sarežģītajā krīzes laikā būtiski atvieglo līdzcilvēku dzīves. Uzziniet vairāk te. Jūs piekritīsiet - iemeslu dzīves svinēšanai mums joprojām ir daudz: šodien Eiropā ir Izgudrotāju diena, bet Kambodžā - Neatkarības diena, rīt Mārtiņdiena, trešdien - Lāčplēša diena, bet Polijā un Angolā - Neatkarības diena, taču svētdien - Karaļa diena Beļģijā, Republikas proklamēšanas diena Brazīlijā un Neatkarības diena Palestīnā.

Šo svētdien arī paies tieši gadi, kopš notika Tautu Savienības par tās tiešu pēcteci var uzskatīt ANO pirmā asambleja Ženēvā. Viens no tās mērķiem bija globāla dzīves kvalitātes uzlabošana. Šo mēs novēlam no visas sirds - lai jums visiem izdodas neapjukt, nepadoties un nodrošināt cilvēka cienīga dzīvi arī šīs pandēmijas laikā! Visa pasaule ar nepacietību gaida rītdienu, kad notiks ASV prezidenta vēlēšanas. Bet šodien paiet 72 gadi kopš tajās uzvarēja Harijs Trumens lai arī pēc tā laika mediju prognozēm viņam diezgan droši vajadzēja zaudēt republikāņu konkurentam. Politisko karjeru partijā Trumens sāka, būdams galantērijas preču veikala īpašnieks Kanzassitijā. Viņš bija kaislīgs pokera spēlētājs un īsts Chrysler auto piekritējs. Pasaule Trumenu atceras kā Māršala plāna - Eiropas atgūšanās programmas tirdzniecības kriptogrāfija mt4 asv. Pateicoties tai, Eiropai izdevās ātrāk atgūties no 2. Diemžēl, Trumena prezidentūras laikā tika nomestas atombumbas uz Japānas pilsētām Nagasaki un Hirosimu Bet viņa lieliskā dzīvesbiedre nodzīvoja veselus 97 gadus Trumens sākuma dienas tirdzniecība ar kriptonauda savu dzīvi mulsināja Lielākajai daļai cilvēku rodas vēlme ielikt punktu aiz S, taču tur tam nav jābūt. Izskaidrojums ir vienkāršs — S neko neapzīmē un nesaīsina, - tas ir tikai burts. Trumens, ieliekot vidējā vārda vietā burtu S, vēlējies godināt savus vectēvus.

Savukārt, vai rītdienas vēlēšanās uzvarēs kāds, kura uzvārds sākas ar T. Bet mēs zinām, ka parīt pie mums viesosies Tālivalžu dienā dzimušais burtu un vārdu meistars, populārais vēsturisko romānu rakstnieks un publicists Jānis Ūdris. Tas būs kārtējais jaukais darījumu cilvēku saiets - vakariņas viesnīcas "Baltvilla" restorānā. Rakstnieka jubilejas radošās atskaites vakaru trešdien kuplinās arī pianistes Ingunas Grīnbergas šarmantā klavierspēle. Tiekamies 4. Gardos restorāna ēdienus un dzērienus jūs varēsiet baudīt visu vakaru. Turklāt, rakstnieks jums ir sagādājis arī dažādus īpašus pārsteigumus. Tāpēc pasteidzieties - This email address is being protected from spambots. Jaukā pasākuma bilžu albums jūs gaida FB. Bet pirms 44 gadiem šajā pašā dienā par ASV prezidentu tika ievēlēts Džimijs Kārters, kurš Vai šajā mūsdienu nemierīgajā pasaulē cilvēktiesības, mieru un demokrātiju mums visiem izdosies saglabāt? Lai jūs šorīt uzmundrina un iedrošina jaunā ASV prezidenta kandidāta Kanje Omari Vesta pirmsvēlēšanu uzsaukuma īss fragmentiņš: "Mēs kā tauta esam aicināti kalpot daudz lielākam mērķim nekā pašiem sev Mums ir jākalpo citiem, jāiedvesmo un jāatbalsta citi, un jāpalīdz citiem Lai šis vieglais darbiņš mums visiem labi izdodas, - tad mēs dzīvosim daudz labākā pasaulē!

Satiksimies trešdien pie Baltezera! Šī ir Norvēģija 1 minūtes binārā opciju tirdzniecības sistēma ir ļoti tuva zeme, un daži mūsu draugi tur ir atraduši savas otrās mājas. Šī trešdiena nebūs izņēmums, un Alfs Ēriks būs mūsu draudzīgajā daudzu tautību uzņēmēju lokā. Bet vakara dzirkstošo un mazliet nebēdnieciski draisko gaisotni šoreiz uzturēs latviešu uzņēmējs, rokeru kluba "Vēja brāļu ordenis" un MCA prezidents, Latvijas karaokes krusttēvs Aivars Freimanis jeb Frīdis. Viņš labprāt atsaucās mūsu aicinājumam izklaidēt un uzmundrināt šīs trešdienas darījumu cilvēku saieta - vakariņu dalībniekus. Drošības apsvērumu dēļ katram dalībniekam atkal tiks nodrošināta personalizēta sēdvieta. Izskatās, ka līdz ierastajai lielajai tusēšanai vēl būs garš ceļš ejams, tāpēc mēs jūs aicinām savstarpējo saskarsmi ierobežot un dot priekšroku digitālajām vizītkartēm. Visu vakaru šai sezonai atbilstošas mazliet melanholiski nostalģiskas mūzikas fonā par saprātīgām cenām jūs varēsiet baudīt gardus ēdienus un dzērienus. Kā parasti, vakara gaitā būs arī dažādi patīkami pārsteigumi. Bet - dalība pasākumā ir iespējama tikai reģistrētajiem dalībniekiem rakstiet uz This email address is alan meistari kriptogrāfijas tirgotājs protected from spambots.

Tiekamies atkal pie Baltezera - viesnīcas "Baltvilla" restorānā Savukārt rītdien simboliski nosvinēsim arī "mūžības skartā" ģeniālā dzejnieka Aleksandra Čaka Paldies viesmīlīgajai restorāna "Baltvilla" komandai par gardajiem našķiem. Aizraujošā pasākuma bilžu albums, kā alan meistari kriptogrāfijas tirgotājs, jūs pie pirmdienas rīta kafijas tases ir vai iekšējā tirdzniecība notiek ar kriptovalūtām iepriecināt mūsu FB lapā piesekojieties:. Bet šodien savu Viņš vienmēr būs un paliks mūsu atmiņā kā apliecinājums cilvēka lielajai atbildības izjūtai un neticami stiprai gribai. Savā īsajā mūžā viņš ir paveicis lielus darbus. Tieši Valters ar Kažu aizveda Latviju līdz augstajai 5. Zīmīgi - karš vēl nav beidzies. Jēzus Marija! Kur tad tas tā noticis ar to erchercoga kungu? Viņu nolaiduši no kājas Sarajevā, cienits kungs, ar revolveri, zināt. Jā, tāds kungs var to prieku atļauties, un viņam prātā nenāk, cik nelaimīgi var beigties tāds brauciens. Un turklāt Sarajevā, ta taču ir Bosnijā, Millera kundze. To varbūt. Nevajadzēja mums vis ņemt viņiem nost to Bosniju un Hercegovinu. Tā ja, Millera kundze. Tad nu erchercoga kungs jau atdusas dieva klēpi. Diezin vai ilgi mocījies? Jūs jau zināt, ka ar revolveriem nav nekādi joki.

Tādu sistēmu ir bez sava gala. Bet erchercoga kungam viņi būs nopirkuši pašu to labako, un es varu derēt, Millera kundze, ka tas šāvējs būs bijis smalki uzcirties.

Kaip pasirinkti forex brokeri

Šaut uz erchercogu — tas, zināt, nav nekāds vieglais darbs Tas pavisam kas cits nekā klaidonim šaut uz mežsargu. Pats grūtākais — kā tikt viņam klāt, jo tādam kungam skrandaiņi lai tuvumā nerādās. Tur jāliek cilindrs galvā, citādi policists var vēl grābt ciet. Un tie bikšturi nemaz nebija viņa. Viņš tos bija aizņēmies no profosa'-', — sak, bikses krītot nost. Vai lai viņš būtu gaidījis, kamēr viņu nošauj? Tas jau zināms, Millera kundze, ka tādā situācijā cilvēkam galva vairs neklausa. Profosu atlaida no darba un viņam piesprieda sešus mēnešus. Viņš gan tos nenosēdēja. Aizlaidās uz Sveici un tagad tur esot sludinātājs nez kādā baznīcā. Sais laikos maz godīgu cilvēku, Millera kundze. Es tā domāju, kā nopelnīt vairāk naudas tiešsaistē ātri un bez maksas erchercogs Ferdinanda kungs arī būs vīlies tai cilvēkā, kas viņu Sarajevā nošāva. Viņš varbūt ieraudzīja to un nosprieda, sak, kārtīgs virs, ja jau mani apsveic, bet tas uzreiz gāž virsū. Vienu lodi iešāvis vai vairākas? Tas salaidis viņā iekšā visas patronas. Es šādām vajadzībām nopirktu brauniņu. Tas izskatās pēc rotai lietiņas, bet ar to divās minūtēs var nošaut divdesmit erchercogu, tievu vai resnu. Starp mums runājot, Millera kundze, resnā erchercoga gan vieglāk trāpīt nekā tievā. Jūs jau vēl atceraties, kā tie tur Portugālē nošāva savu ķēniņu[3]. Skaidrs, ka ķēniņš nekāds liesais vis nebūs. Slēdzeni nododiet sētniecei! Traktierī «Pie kausa» sēdēja viens vienīgs viesis.

Tas bija slepenpolicijas aģents Bretšneiders. Traktiernieks Palivecs mazgaja traukus, un Bretšneiders veltīgi pūlējās uzsākt ar viņu nopietnu sarunu. Palivecs bija pazīstams ar savu rupjurnu. Sarunā viņam gandrīz vai katrs otrais vārds bija «iepūtiet man» vai «sūds». Tur jau plūcas katru mīļu dienu. Tur nošāvuši tirdzniecības kriptogrāfija mt4 asv Ferdinanda kungu. Ko jūs par to teiksiet? Es esmu traktiernieks. Ja kāds ienāk un prasa alu, es viņam to ieleju, bet visādas Sarajevas, politika un nelaiķa erchercogs — tā nav mūsu darīšana. Tas ož pēc Pankraca Bretšneiders apklusa un vīlies lūkojās apkārt tukšajā telpā. Jūs zināt, kāds varētu vēl izteikt kādu piezīmi, un tad es iekultos nepatikšanās. Kam tas vajadzīgs? Uz tādu tiešu viltīgu jautājumu Palivecs atbildēja neparasti uzmanīgi: — Ap šo laiku Bosnijā un Hercegovinā ir traki karsts. Kad es tur dienēju pulkā, mums vajadzēja likt savam obrlajtnantam ledu uz galvas. Bretšneidera acīs iemirdzējās cerība, un viņš īsi piebilda: — Konopištē izkārti desmit melni karogi. Kāpēc tad divpadsmit? Iestājās klusums, ko pats Šveiks pārtrauca ar nopūtu: — Tad nu viņš ir debesu valstība, lai dievs kungs mielo viņa dveseli. Nesagaidīja vis, kamēr kļus par ķeizaru. Kad es vel biju pulkā, kāds ģenerālis nokrita no zirga un pavisam mierīgi nositās. Citi gribēja palīdzēt viņam tikt zirgam mugurā, uzsēdināt viņu, bet pēkšņi redz, ka šis galīgi beigts. Un viņam bija izredzes tikt par feldmaršalu.

Tas atgadījās karaspēka parādē. Tādas parādes nekad labi. Atceros, ka vienreiz tādā parādē manam mundierim trūka divdesmitās pogas un tāpēc mani iesēdināja uz četrpadsmit dienām tuptūzi, bet divas dienas es nogulēju, sasiets ragā kā Lācars. Disciplinai karaspēkā jābūt, citādi katrs darīs to, kas viņam ienāks prāta. Mūsu obrlajtnants Makovecs — tas mums vienmēr lika pie sirds: «Disciplinai jābūt, jūs stulbeņi, citādi jūs sāksiet rāpties kokos kā pērtiķi. Karadienests iztaisīs no jums cilvēkus, jūs aitasgalvas. Iedomājieties kādu parku, teiksim, Karela laukumā, un katrā koka sēž kareivis boz disciplinas. No tā es vienmēr esmu visvairāk baidījies. Par Bosniju un Hercegovinu. Turki Viņi gribējuši, lai Austrija tiem palīdz, bet, kad tā nav ielaidusies, tad nošāvuši Ferdinandu. Skaidrs, ka ne. Samaksā par savu alu, sēdi traktieri un tarkšķi, ko gribi. Tas ir mans princips. Vai to es esmu uzņēmums, kas iegulda bitcoin Ferdinandu nokniebis serbs vai turks, katolis vai muhamedanis, anarehists vai jaunčechs tas man viens pīpis. Traktiernieka vietā atbildēja Šveiks:. Briesmīgs zaudējums. Ferdinanda vieta kuru katru stulbeni nevar likt. Tikai viņam vajadzēja būt vēl resnākam. Iedomājieties vien — kunga un ķeizara tēvocis, un viņu ņem un šauj nost. Tas taču skandals, visas avīzes par to vien raksta.

Pirms dažiem gadiem Budejovices tirgū gadījās neliels kauliņš un tur nodūra kādu lopu tirgoni, Bržetislavu Ludviku. Tam palika dēls Bohuslavs, un, kad nu tas ieradās tirgū ar sivēniem, neviens negribēja no viņa pirkt. Visi tā vien kā nopelnīt vairāk naudas tiešsaistē ātri un bez maksas «Tas ir tā nodurtā dēls. Tāds pats blēdis vien būs! Traktiernieka kungs mani pazīst. Vai nav tiesa, ka es neko nekad neesmu salīdzinājis? Es tikai negribētu būt tās erchercoga atraitnes ādā. Ko viņa iesāks? Bērni bāreņi, muiža Konopištē bez saimnieka.

Iziet pie kāda jauna erchercoga? Kas tur par labumu? Aizbrauks atkal uz Saraievu un paliks otrreiz atraitnē. Piemēram, Zlivā pie Hlubokas kādreiz dzīvoja mežsargs ar tādu neglītu uzvārdu — Piņģurīs. Viņu nošāva malu mednieki, un palika viņam atraitne ar diviem bērniem, un tā pēc gada apprecēja atkal mežsargu, Pepiku Šavlovicu no Midlovariem, nu, bet to tāpat nošāva. Viņa izgāja trešo reizi pie vīra, atkal pie mežsarga, un saka: «Visas labas lietas Ins. Ja nu man tagad nelaimēsies, tad gan nezinu, ko darīt. Viņa aizgāja sūdzēdamās līdz pašai firsta kunga kancelejai Hlubokā un gaudās, ka ar tiem mežsargiem iekulusies tādā ķezā. Tur viņai ieteica precēt Ražices dīķa sargu Jarešu. Un ko jūs teiksiet, — to noslīcināja zvejojot, un viņa no tā arī bija piedzīvojusi divus bērnus. Tad viņa apņēma rūniķi no Vodņaniem, un tas kādu nakti bija nositis viņu ar cirvi un pats labprātīgi pieteicies policijā.

To es jums nevaru pateikt, jo to neviens neiedrošinājās atkārtot. Bet tas esot bijis kaut kas tik briesmīgs un šausmīgs, ka tiesas padomnieks, kas tur bijis klāt, sajucis prātā, un viņu vēl līdz šim turot stingrā izolācijā, lai nekas netiktu zināms. Tas neesot tas parastais kunga un ķeizara apvainojums, ko izdara dzērumā. Kungi, runājiet par ko citu, — traktiernieks Palivecs pārtrauca. Pietempieties un lieciet spēlēt Austrijas himnu, tad redzēsiet, ko sarunāsiet. Jūs sagvelzīsiet tik daudz, ka viņš būtu sablamēts uz visu mūžu, ja kaut puse no tā būtu patiesība.

Bet to tas vecais kungs patiešām nav pelnījis. Padomājiet pūts: dēlu Rudolfu viņš zaudēja pašos spēka gados jaunības spara pilnu, sievu Elizabeti viņam nodūra ar vīli, tad viņš pazaudēja savu brāli Janu Ortu, bet otro brāli, Meksikas ķeizaru, nošāva sazin kādā cietoksnī pie sienas. Un nu, vecuma dienās, viņam nošauj tēvoci. Vai tur nav vajadzīgi dzelzs nervi? Un tad viņš iekrīt prātā kādam piedzērušam pļēguram, un tas sak viņu alan meistari kriptogrāfijas tirgotājs. Nē, ja tagad kas sāksies, es iestāšos par brīvprātīgo un kalpošu kungam un ķeizaram, kamēr man kriptonauda, ​​ko ieguldīt 2021. gadā turēsies pie kauliem! Šveiks iedzēra pamatīgu malku un turpināja:. Karš ar turkiem būs noteikti. Jūs man nošāvāt manu tēvoci, tad dabūsiet pa kaklu. Karš ir neizbēgams. Serbija un Krievija mums šai karā palīdzēs. Tā būs kaušanās uz nebēdu. Šveiks bija skaists šai pravietošanas brīdī.

Viņa vientiesīga seja mirdzēja sajūsmā kā pilns mēness. Viņam viss bija skaidrs. Vācieši ar turkiem ir uz vienu roku. Otrus tādus neģēļus kā viņus pasaulē vairs neuzies. Bet mēs varam noslēgt savienību ar Franciju, kurai kopš septiņdesmit pirmā gada zobs uz Vāciju. Tad mums viss ies kā pa taukiem. Karš būs, vairāk es jums nekā neteikšu. Bretšneiders piecelās un svinīgi noteica: — Vairāk jums arī nekas nav jāsaka. Iznāciet man līdzi ārā, tur es jums ko pateikšu. Šveiks sekoja slepenpolicistam gaiteni, kur viņu gaidīja mazs pārsteigums, kad viņa pudeles brālis parādīja viņam ērgli zem atloka un paziņoja, naudas pieņemšanas idejas 2021 Šveiks esot arestets un tikšot tūliņ aizvests uz policijas pārvaldi. Šveiks centās ieskaidrot, ka kungs maldoties, ka viņš, Šveiks, esot pilnīgi nevainīgs, jo neesot izrunājis neviena apvainojoša vārda. Taču Bretšneiders apgalvoja, ka Šveiks pastrādājis vairākus noziegumus, starp kuriem esot arī valsts nodevība. Tad abi atgriezās traktierī, un Šveiks sacīja Palivecam: — Es izdzēru piecus kausus alus un apēdu radziņu ar desiņu. Ielejiet man vēl mēriņu sļivovicas, un tad es iešu, jo esmu apcietināts.

Nav ko uztraukties, — Šveiks viņu mierināja, — mani arestē tikai par valsts nodevību. Bretšneiders nosmīnēja un paziņoja uzvaras priekā: — Jūs sacījāt, ka mušas apķēzījušas kungu kā panākt, lai kāds pārtrauc tirgot kriptovalūtu ķeizaru. Gan jums to kungu un ķeizaru izdauzīs no galvas. Kad viņi gāja iekša pa policijas pārvaldes vārtiem, Šveiks ierunājās: — Mēs gan jauki pavadījām laiku!

Kamēr Šveiku veda uz policijas kanceleju, traktieri «Pie kausa» Pali veca kungs nodeva saimniecību raudošajai sievai, mierinādams viņu savā īpatnējā veidā: — Neraudi, nebrēc, ko man var padarīt vienas apķēzītas kunga un ķeizara ģīmetnes dēļ? Tik brinum jauki sākās krietnā kareivja Sveika iejaukšanās pasaules karā. Vēsturniekus interesēs, ka viņš varēja tik tālu ieskatīties nākotnē. Tos veda iekšā citu pēc cita, un vecais f inspektors, sagaidot tos aresteto pieņemšanas istabā, labsirdīgi sacīja: — Sitas Ferdinands jums dārgi maksās!

Kad Šveiku ieslēdza vienā no daudzajām pirmā stāva kamerām, tur jau atradās seši cilvēki. Šveiks tūliņ sāka apvaicāties, par ko viņi ieslodzīti. Sestais, kas turējās no pieciem pārējiem atsevišķi, paskaidroja, ka negribot ar tiem ielaisties, lai uz viņu ari nekristu aizdomas, — viņš te atrodoties tikai tāpēc, ka mēģinājis aplaupīšanas nolūkā nogalināt kādu Iloličas saimnieku. Šveiks piesēdās pie sazvērniekiem, kas jau desmito reizi stāstīja cits citam, kā viņi te iekļuvuši. Visi, atskaitot vienu, bija arestēti vai nu traktierī, vai vīna pagrabiņā, vai kafejnīcā. Izņēmums bija neparasti resnais, briļļainais kungs ar saraudātām acīm, kuru arestējuši dzīvoklī, jo divas dienas pirms Sarajevas atentata viņš samaksājis tēriņu diviem serbu studentiem-techniķiem «Pie Brejška» un vēlāk viņu slepenpolicists Brikss redzējis šo studentu sabiedrībā krietni ieskurbušu Ržetiža ielas «Monmartrā», kur viņš tiem atkal izmaksājis, ko pats ar savu parakstu apliecinājis protokolā.

Iepriekšējā izmeklēšanā policijas komisariatā viņš Viņam tāpat atbildēja vienu un to pašu: — Tas nav nekāds attaisnojums. Otrs, neliela auguma kungs, ko arestējuši vīna pagrabiņā, bija vēstures skolotājs un klāstījis pagrabiņa īpašniekam dažādu atentatu vēsturi. Viņu bija arestējuši tieši tobrīd, kad viņš noslēdza atentatu psicholoģislco analizi ar alan meistari kriptogrāfijas tirgotājs — Atentata ideja ir tikpat vienkārša kā Kolumba ola. Trešais sazvērnieks bija Iīodkovičku labdarības biedrības «Labmīlis» priekšsēdētājs. Atentata dienā biedrība sarīkojusi dārza svētkus ar koncertu. Žandarmu vachtmistrs pieprasījis, lai svētku dalībnieki izklīst, jo Austrijā izsludinātas sēras, bet biedrības priekšsēdētājs labsirdīgi atbildējis: — Uzgaidiet brītiņu, kamēr nospēlēs «Hei, slāvi». Nu viņš sēdēja, nokāris galvu, un bēdājās: — Augustā vēlēs jaunu valdi, un, ja manis nebūs mājās, var gadīties, ka 5 veidi kā ātri bagātināt vairs neievēlē.

Un es jau desmit gadus no vietas esmu bijis priekšsēdētājs. Pavisam dīvaini nelaiķis Ferdinands bija izjokojis ceturto sazvērnieku, cilvēku ar nevainojamu raksturu un neaptraipītu slavu. Veselas divas dienas viņš bija noturējies, nepieminējis Ferdinandu, bet vakarā, spēlējot alan meistari kriptogrāfijas tirgotājs «mari jažu» un sitot krusta ķēniņu ar trumpas kārava septiņaci, noteicis: — Septiņas lodes kā Sarajevā. Piektajam vīram, kas, pēc paša vārdiem, sēdēja tāpēc, ka «Sarajevā nošāvuši erchercoga kungu», vēl tagad mati un bārda bija stāvus aiz bailēm, tā ka viņš pēc izskata atgādināja pinčeri. Restorānā, kur viņu arestējuši, viņš nebija runājis ne vārda, pat nebija lasījis avīzēs par Ferdinanda nogalināšanu, bet sēdējis gluži viens pie galda, kad pēkšņi kāds kungs nosēdies viņam pretī un aši. Es labāk izsmēķēju cigāru, izdzeru pāris kausu alus, paēdu vakariņas un avīzes nelasu. Avīzes melo. Es negribu bojāt savu omu. Par tām jādomā attiecīgām instancēm, tiesai un policijai. Ja kādu kaut kur un kaut kad nogalina, tad to viņš ari pelnījis, ja nav pv? Tie bija viņa pēdējie vārdi šai sarunā. Kopš tā brīža viņš tikai pēc katrām piecām minūtēm skaļi atkārtoja: — Es esmu nevainīgs, es esmu nevainīgs!

Kāpēc tad mums ir policija, ja ne tāpēc, lai sodītu mūs par mutes pa'aišanu? Ja pienākuši tādi traki laiki, kad šauj uz erchercogieni, tad nav ko brīnīties, ja kādu stiepj uz policiju. To visu dara fasona pēc, lai Ferdinandu labi izreklamētu pirms apbedīšanas. Jo vairāk ļaužu te pavāks, jo mums būs labāk: taču jautrāk. Kad es vēl kalpoju aimijā, tad dažkārt puse mūsu rotas sēdēja līķī. Un cik daudzi cilvēki notiesāti nevainīgi — ne tikai karadienestā, bet ari tiesās. Atceros, reiz notiesāja kādu sievieti par to, ka viņa nožņauguši savus jaunpiedzimušos dvīnīšus.

Lai gan viņa zvēre ja, ka dvīnīšus nav varējusi nožņaugt, jo dzemdējusi tikai vienu meitiņu, ko izdevies nožņaugt bez kādām sāpēm, viņu tomēr notiesāja par divkāršu slepkavību. Vai atkal tas nevainīgais čigāns Zabehlicē, kas bija ielauzies sīktirgotavā pašā ziemsvētku vakarā. Viņš gan zvērēja, ka iegājis tikai sasildīties, bet tas neko nopelnīt naudu, skalpējot bitcoin. Ja jau kāds nokļuvis tiesas nagos, tad labi vairs nav. Labi nav, bet neko nevar dant.

Iespējams, ka visi cilvēki nav tādi neģēļi, kā par viņiem varētu domāt. Pie mums, kad es vēl biju karadienestā Budejovicē, meža aiz apmācības laukuma kāds bija nošāvis kapteiņa suni. Kad kapteinis to dabūja zināt, tad sasauca visus kopā, sastādīja ierindā un pavēlēja, lai katrs desmitais panāk uz priekšu. Skaidrs, ka es ari iegadījos desmitais. Stāvam pēc komandas «mierā» un «acis nemirkšķināt».

Kapteinis skraida mums priekša un brēc: «Jus plukatas, bieži, nelieši, plankumainās hiēnas! Adu pār acīm es jums noraušu tā suņa dēļ! Gabalos sakapāšu! Ragā saliekšu!

Asv brokera kriptogrāfija

Ar mani jūs jokus nedzīsiet! Visiem divas nedēļas kazarmas aresta!

  • Tirdzniecības brokeriem
  • Ko es varu darīt tiešsaistē lai nopelnītu naudu kā pelnīt naudu pusē ātri, labākā tirdzniecības kriptogrāfijas vietne
  • 100 eur ieguldījums kriptovalūtā es esmu uzņēmums, kas iegulda bitcoin, bitcoin krājumi šodien

Tāpēc visiem jāiedzen bailes, lai sēras pēc kaut kā izskatītos. Nekad nekur neviens nav raizējies, kas notiks ar nevainīgu cilvēku. Maul halten und weiter dienen! Šveiks izstiepās uz lāviņas un mierīgi iemiga. Tikmēr ieveda divus jaunus. Viens no tiem bija bosnietis. Viņš staigāja pa kameru, grieza zobus un. Viņu mocīja domas, ka policijas pārvaldē kāds pievāks viņa sīkpreču kasti. Otrs jaunpienācēis bija traktiernieks Palivecs, kas, ieraudzījis savu paziņu Šveiku, uzmodināja to un traģiskā balsī iesaucās: — Es arī esmu te! Šveiks sirsnīgi pakratīja viņam roku un sacīja: — Es no tiesas priecājos par to.

Es zināju, ka tas kungs turēs vārdu, kad viņš solījās atbraukt jums pakaļ. Taču Paliveca kungs atcirta, ka tāda noteiktība esot sūda vērta, un paklusām apvaicājās, vai pārējie arestētie neesot zagļi, jo tas viņam kā veikalniekam varētu nākt par ļaunu. Paliveca kungs jutās aizvainots un sacīja, ka viņš neesot vis arestēts kāda stulbeņa erchercoga, bet paša kunga un ķeizara dēļ. Tā kā visus pārējos tas ieinteresēja, tad viņš pastāstīja, kā viņam mušas noķēzījušas kungu un ķeizaru. Šveiks atkal nolikās garšļaukus, bet ilgi nedabūja gulēt, jo viņam atnāca pakal, vestu u? Izlasījis uzrakstu, ka gaiteņos spļaut aizliegts, Šveiks palūdza policistu, lai viņam atļauj iespļaut spļaujamtraukā, un, starodams savā vientiesībā, iegāja kancelejā, sacīdams: —Labvakar visapkārt, kungi! Par atbildi kads viņam iegrūda dunku ribas un nostatīja pie galda, aiz kura sēdēja kungs ar saltu ierēdņa seju, kas pauda tik zvērisku niknumu, it kā tās īpašnieks būtu nule iznācis no Lombrozo grāmatas «Noziedznieku tipi». Viņš asinskārīgi paskatījās uz Šveiku un sacīja: — Neizliecieties par plānprātiņu! Mani atbrīvoja no karadienesta par plānprātību. Kungs ar noziedznieka seju sāka griezt zobus: — Tas, par ko jūs apvaino un ko esat noziedzies, liecina, ka jums visi pieci prāti mājās. Un viņš tūliņ uzskaitīja Šveikam veselu virkni dažādu noziegumu, sākot no valsts nodevības un beidzot ar viņa majestātes un valdošā nama locekļu apvainošanu.

Sais noziegumos ietilpa arī atzinības izteikšana par erchercoga Ferdinanda nogalināšanu, no šās atzinības izrietēja jauni noziegumi, starp kuriem spilgti mirdzēja musināšana uz dumpi, jo viss taču bija norisinājies publiskā vietā. Tāpat toreiz, kad vēl bi ju karadienestā. Kā nu ne, jūsu godība, es pērku pēcpusdienas avīzi «Ncirodni Politika», lā saucamo «kucīti» — Alā! Atgriezies kamerā, Šveiks paziņoja citiem arestētajiem, ka tāda pratināšana esot jautrs gabals: — Pakliedz, pakliedz tādu nieku un beigās izdzen laukā. Es lasīju kādā grāmatā, ka apsūdzētajiem nācies staigāt basām kājām pa nokaitētu dzelzi un dzert kausētu svinu, lai pierādītu savu nevainību. Un, kas nav gribējis atzīties, tam kājās uzvilkti spāniešu zābaki vai pats uzrauts pie kāķa, vai svilināti sāni ar ugunsdzēsēju lāpu, kā to darījuši ar svēto Janu Nepomuku. Tas, stāsta, esot tik briesmīgi brēcis kā uz iesma uzdurts un ātrāk nerimies, kamēr viņu iebāzuši maisā, kas nelaiž cauri ūdeni, un iemetuši vai euro var atjaunot ieguldītāju uzticību? no Elizabetes tilta. Tādu gadījumu bez sava gala, un tad vēl cilvēkus cirtuši četros gabalos vai uzsēdinājuši uz miela kaut kur muzeja tuvuma.

Ja tādu noziedznieku iemetuši tikai bedrē, lai nomirst badā, tad viņš juties kā no jauna piedzimis. Ne, tagad sēdēt cietumā ir tīrais prieks, — Šveiks jūsmoja, — nekādas ciršanas gabalos, nekādu spāniešu zābaku. Lāviņas mums ir, galds ir, soli ir, vietas pietiek, zupa mums pienākas, maizi dod, ūdeni pienes, ateja tepat deguna galā. Visur redzams progress. Tiesa, līdz nopratināšanai patālāk jāiet — pa trim kāpnēm nākamā stāvā, toties kāpnēs spodrība un daudz publikas apgrozās. Vienu ved šurp, otru turp, — jaunus un vecus, vīriešus un sievietes. Taisni prieks, ka cilvēks nejūtas viens. Un katrs mierīgi iet savu ceļu bez kādām bailēm, ka viņam kancelejā pateiks: «Mēs nospriedām, ka rit pēc paša izvēles jus vai nu sacirtis gabalos, vai sadedzinās. Šveiks tikko kā bija beidzis savu aizstāvības runu mūsdienu cietumu labā, kad uzraugs atvēra durvis un sauca: — Sveik, apģērbieties un nāciet uz nopratināšanu! Un lad es vēl baidos, ka tie pārējie kungi uz mani nenoskaišas, jo es eju uz nopratināšanu jau otro reizi, bet viņi šovakar vēl ne reizi nav saukti.

Viņi var sākt mani apskaust. Šveiks atkal nokļuva pie kunga ar noziedznieka seju, kurš viņam bez kādiem aplinkiem stingri un nelokāmi noprasīja: — Vai atzīstaties visos noziegumos? Šveiks pievērsa nepielūdzamajam vīram savas labsirdīgās, zilās acis un lēnīgi atbildēja: — Ja jūs vēlaties, lai es atzītos, jūsu godība, tad es atzīšos, man tas neko nekaitēs.

Bet, ja jūs man teiksiet: «Šveik, neatzīstieties neparko! Bargais kungs kaut ko ierakstīja aktos un, pasniegdams Šveikam spalvu, lika viņam parakstīties. Un Šveiks kā ātri saņemt 5 dolārus tiešsaistē zem Forex tirdzniecības vietu pārskats ziņojuma un šāda papildinājuma: «Visi pret mani celtie apvainojumi atbilst patiesībai. Jozcfs Šveiks. Jeb vai man jāierodas no rīta? Lai es neaizguļos, dievs pasarg! Atgriezies atpakaļ savā aizrestotajā mājoklī, Šveiks sacīja uzraugam: — Viss iet kā smērēts. Seši vīri šausmās noslēpās zem utainajām segām, tikai bosnietis noteica: — Labu laimi!

Likdamies gulēt, Šveiks piebilda: — Muļķīgi gan, ka mums nav modinātāja pulksteņa. No rīta viņu pamodināja bez kāda pulksteņa un aizveda «zaļajā Antonā» uz apgabala krimināltiesu. Mēļa krāsa likumā paredzēta ne tikai šeit, bet ari baznīcas ceremonijās Pelnu dienā un Lielajā piektdienā. Nu atkārtojās tas pats slavenais notikums kā romiešu kundzības laikā Jeruzalemē. Arestētos izveda ārā un nogādāja lejā pagrabā Te lielāko tiesu izgaisa jebkura loģika mazāk zināmas kriptovalūtas, kurās ieguldīt uzvarēja pāragrais, žņaudza paragrafs, gvelza muļķības paragrafs, sprauslāja paragrafs, ņirgājās paragrafs, draudēja paragrafs, nonāvēja paragrafs un nekad nepiedeva. Izņēmums bija daži cilvēki tāpat kā policijas pārvaldekas neuztvēra likumu tik nopietni. Šveiku atveda nopratināt pie viena šāda kunga. Tas bija labsirdīgs pusmūža virs, kas, pratinot pazīstamo slepkavu Valešu, nekad nebija piemirsis atgādināt: «Lūdzu piesēsties, Valeša kungs, te taisni ir viens brīvs krēsls. Tādu kaunu es viņiem nedarīšu, ka noliegšu savu vardu. Izmeklēšanas tiesneša sejā pavīdēja laipns smaids: — Jūs gan esat izstrādājis smalkus jokus!

Jums daudz kas uz sirdsapziņas. Es pats viņiem jautāju, vai man tas jāparaksta, un, kad man lika parakstīt, es paklausīju. Neba man jākaujas sava paša paraksta dēļ. No tā man nekāds labums neatlēktu. Kārtībai taču jābūt. Man ir reimatisms, es ieberzējos ar opodeldoku. Vecais kungs atkal laipni pasmaidīja. Policijas pārvalde mani kāds ārsts jau izmeklēja, vai kriptovalūtu tirdzniecības taktika nav triperis. Zināt, Sveika kungs, pamēģināsim tomēr ar šiem tiesas ārstiem Sastādīsim kārtīgu komisiju, jus tikmēr paliksiet iepriekšējā apcietinājumā un labi atpūtīsieties. Vēl viens jautājums. Saskaņā ar protokolu jūs esot izplatījis baumas, ka drīzumā izcelšolies karš. Atvainojiet, nē, kaut gan vienreiz pakritu gan, kad uz Karela laukuma man gandrīz uzskrēja virsū kāds automobilis, bet tas jau sen atpakaļ.

Mani atzina par garā vāju.

Ko Edgars Po rakstīja. Edgara Alana Po īsā biogrāfija Gagarin notika; 50 gadi filmas "Kaukāza Captive"; gadus ledus būs bail; gadi no Maskavas pirmās hronikas pieminēšanas; gadi, kad tika apstiprināts valsts ģerbonis.

Vakar mans advokats teica: ja es esot reiz atzīts par garā vāju, tad tas man nākšot par labu visu mūžu. Ileverocha[6]lekcijas, un, kad mani pieķēra, simulēju paralitiķi taisni lā, kā viņus aprakstīja Dr. Heverocha kungs. Kadam tiesas komisijas ārstam es iekodu kāja, izdzēru tinti no tintnīcas un, lūdzu kungus atvainot, Izdarījos sevis pēc komisijas acu priekšā. Bet par to, ka biju vienam komisijas loceklim iekodis ikros, mani atzina par pilnīgi veselu, un beigas man bija. Katrs var kļūdīties, un, jo ilgāk par kaut ko domā, jo vairāk iespējams kļūdīties. Tiesas ārsti tie paši cilvēki vien ir, un katram cilvēkam ir savas vājības. Tā kādreiz Nusiē, taisni pie tilta pāri Botičai, kad es nakti nācu mājās no «Banzeta» pie manis pieskrēja kāds kungs un iegāza man ar pletni pa galvu. Kad es jau biju garšļauku, viņš paspidināja lukturīti, apskatīja mani un noteica: «Pārskatīšanās, tas nav viņš. Tāds ir cilvēka liktenis, ka viņam jākļudās līdz savai pēdējai stundiņai. Tā gadījās tam kungam, kas nakti bija atradis pa pusei nosalušu traku suni, atnesis mājās un ielicis gultā pie sievas. Kad suns sasildījies un atžirdzis, tad sakodis visu ģimeni, bet pašu mazāko saplosījis šūpulī un aprijis. Vai atkal, par piemēru, tāds gadījums ar kādu virpotāju no mūsu nama: viņš atslēdzis Podolas baznīciņu, jo iedomājies, ka pārnācis mājās; izģērbies sakristejā, domādams, ka tā ir virtuve, apgulies uz altara, noturēdams to par gultu, apsedzies ar visādām sedziņām, uz kurām izšūti svēti izteicieni, un palicis pagalvī spilvena vietā evaņģēliju un citus svētus rakstus.

No nla viņu tur atradis baznīcas sargs, un virpotājs viņam paziņojis labā omā, ka iekļuvis te aiz pārskatīšanās. Vēlāk viņš nomira Pankraca. Vai atkal cits piemērs, kā Kladno kļūdījās pazīstama rotmistra Rotora mācītais vilku suns. Rotmistrs Roters dresēja suņus un apmācīja tos, laizdams klaidoņiem pa pēdām, tā ka Kladno apriņķa aizbēga visi klaidoņi. Tad Roters pavēlēja žandarmiem sameklēt kādu šaubīgu cilvēku, lai tur lūst vai plīst. Sie tad nu atveduši arī tīri pieklājīgi ģērbušos cilvēku, kas sēdējis Lanas mežā uz celma. Roters tūliņ licis nogriezt viņam svārku stērbeli, devis to paostīt saviem suņiem, tad šo cilvēku aizveduši ārpus pilsētas uz ķieģeļnīcu un palaiduši suņus pa viņa pēdām. Suņi viņu atraduši un atveduši atpakaļ. Tad šim cilvēkam likuši rāpties pa trepēm uz bēniņiem, kāpi pāri žogam, lēkt dīķī, un suņi visur dzinušies viņam pakaļ Beidzot noskaidrojās, ka šis cilvēks bijis radikaļu deputāts, kas izbraucis zaļumos uz Lanas mežiem, kad viņam apnicis sēdēt parlamentā.

Tāpēc es saku, ka cilvēki maldās un kļūdās, vienalga, vai tas ir mācīts vīrs vai kāds lauķis bez jebkādas izglītības. Pat ministri kļūdās. Tiesas ārstu komisija, kurai bija jāizšķir, vai Šveikam, ja ievēro viņa garīgo līmeni, var uzlikt atbildību par visiem tiem noziegumiem, kādos viņu apvaino, sastāvēja trim neparasti nopietniem kungiem, kuru uzskati nesaskanēja ne par mata tiesu, jo viņi pārstāvēja trīs dažādas skolas un psichiatrijas novirzienus. Ja gadījumā ar Šveiku šīs trīs pretējās zinātniskās nometnes nāca pie vienota slēdziena, tad tas izskaidrojams likai ar to milzu iespaidu, kāds radās visai komisijai, kad Šveiks, ienācis telpā, kur vajadzēja pārbaudīt viņa garīgas spējas, un labs kriptogrāfijas ieguldījums pie sienas Austrijas ķeizara ģīmetni, skaļi izsaucās: — Kungi, lai dzīvo ķeizars Francis Jozefs I!

Viss bija pilnīgi skaidrs. Pateicoties Sveika spontanajai manifestacijai, atkrita vesela virkne jautājumu un palika tikai daži vissvarīgākie. Atbildēm uz tiem vajadzēja apstiprināt pirmo iespaidu par Šveiku, kas bija radies uz psichiatrijas doktora Kallersona, Dr. Heverocha un angļa Veikinga sistēmas pamata. Vai rādijs ir smagāks par svinu? Vispirms man vajadzētu to galu redzēt, bet skaidrs, ka rīt tas vēl nepienāks, — Šveiks nevērīgi atteica. Atvainojos, to es nevarētu, Šveiks atbildēja, — bet es jums, kungi, gribētu uzdot mīklu: trīsstāvu māja, katrā stāvā astoņi logi, uz jumta divi bēniņu lodziņi un divi skursteņi. Katrā stāvā divi īrnieki. Un nu pasakiet, kungi, kurā gadā kriptovalūtu tirdzniecības bot sētnieka vecmāmiņa! Tiesas ārsti zīmīgi saskatījās, tomēr viens vel riskēja ar šādu jautājumu: - Vai nezināt, kāds ir lielākais dziļums Klusajā okeānā? Kad Šveiks bija izvests, trīs vīru kolēģija vienojās, ka viņš ir galīgs plānprātiņš un nopelnīt naudu, skalpējot bitcoin saskaņā ar visiem augsti mācīto psichiatru atklātajiem dabas likumiem. Izmeklēšanas tiesnesim iesniegtajā komisijas ziņojumā bija tarp citu rakstīts: «Apakšā parakstījušies tiesas ārsti vienojas savā spriedumā par augšminētās komisijas izmeklēšanai nodotā Jozefa Sveika pilnīgo gara trulumu un iedzimto kretinismu, kas pierādīts ar viņa vārdiem: «Lai dzīvo ķeizars Francis Jozefs I», ar ko pilnīgi pietiek, lai atzītu Jozefu Šveiku par galīgu idiotu.

Tāpēc apakšā parakstījusies komisija ieteic 1 izbeigt izmeklēšanu pret Jozefu Šveiku, 2 nosūtīt Jozefu Šveiku uz psiehiatrisko slimnīcu novērošanai, lai noskaidrotu, ciktāl viņa garīgais stāvoklis ir bīstams viņa apkārtnei. Tur cilvēks var rāpot pliks pa grīdu, gaudot kā sakalis, plosīties un kost. Ja kāds tā uzvestos uz ielas, visi brīnītos, bet tur tā ir parasta parādība. Tur ir tāda brīvība, kāda sociālistiem nav pat sapņos rādījusies.

Katrs var dēvēties, par ko grib, — par dievu tēvu, par jaunavu Mariju, par pāvestu, par Anglijas karali, par kungu un ķeizaru vai par svēto Vaclavu tas kuras bankas iegulda kriptovalūtā bija sasiets un gulēja visu laiku pliks viennīcā. Bija tur arī tāds, kas brēca, ka esot arehibiskaps, tas gan neko citu nezināja kā tikai pierīties un darīt kaut ko labākais forex brokeri latvija. Kāds cits dēvējās par svēto Kirilu un Metodiju reizē, lai dabūtu divas porcijas.

Kāds kungs bija grūtniecības stāvoklī un aicināja visus uz kristībām. Tur bija bez sava gala šachistu, politiķu, makšķernieku, skautu, pastmarku kolekcionāru un amatieru fotogrāfu. Kāds vīrs bija te nokļuvis vecu podu dēļ, kurus viņš sauca par ūrnām. Kādu citu visu laiku turēja trako kreklā, lai viņš nevarētu aprēķināt, kad pasaulei pienāks gals. Es tur iepazinos ar vairākiem profesoriem. Viens man pastāvīgi staigāja pakaļ un stāstīja, ka čigānu šūpulis atradies Krkonošu kalnos, bet otrais skaidroja, ka zemeslodes iekšienē esot vel viena cita, dauclz lielāka lode. Katrs varēja runāt, kas tik gadījās uz mēles, taisni kā parlamentā. Reiz tur sāka stāstīt pasakas, bet saplūcās, kad kādai princesei bija nogājis greizi. Pats nevaldāmākais bija kāds kungs, kas nosaucās par Oto enciklopēdiskās vārdnīcas sešpadsmito sējumu un stājās visiem virsu, lai viņu atverot un uzmeklējot vārdu «kartonažas šuvēja», citādi viņam gals klāt. Viņš aprimās tikai tad, kad viņu ieģērba trako kreklā. Tad viņš priecājās, ka iekļuvis grāmatsējēja spiedē, un lūdza, lai viņam moderni apgriežot malas. Vispār tur dzīve kā paradīzē. Tur var kliegt, brēkt, dziedāt, raudāt, blēt, kviekt, lēkāt, skaitīt pātarus, mest kūleņus, iet četrrāpus, lekt uz vienas kājas, skraidīt apkārt, dejot, auļot, tupēt augu dienu uz vietas vai 'īst augšā pa sienu. Neviens nenāks klāt un neteiks: «Tā nedrīkst darīt, kungs, tas nav glīti, kā jums nav kauna, jūs tak esat labi audzināts cilvēks. Piemēram, tur bija kāds mācīts izgudrotājs, kas visu laiku urbināja degunu un tikai vienreiz dienā noteica: «Es nupat izgudroju elektrību.

Un patiešām — jau pati uzņemšana, kāda Šveiku sagaidīja vājprātīgo namā, kur viņu aizsūtīja pārbaudei no apgabala krimināltiesās, pārspēja visas viņa cerības. Vispirms viņu izģērba kailu, iedeva. Vannas istabā viņu ielika siltā ūdenī, pēc tam nostādīja zem aukstas dušas. To atkārtoja trīs reizes un tad apvaicājās, kā viņam tas paticis. Šveiks atbildēja, ka te esot vēl labāk nekā pirtī pie Karela tilta un ka viņam ļoti patīkot mazgāties. Viņa lūgumu izpildīja, pēc tam viņu pamatīgi noberza ar sūkli, ietina palagā un aiznesa uz pirmo nodaļu. Tur viņu ielika robotu brokeris bitcoin naudas, apsedza un palūdza aizmigt. Šveiks vel tagad ar prieku atceras tos laikus: — Iedomājieties, viņi mani nesa, aiznesa līdz pašai gultai. Tobrīd es jutos kā paradizē. Gultā viņš aizmiga svētlaimīgā miegā. Maize jau bija sagriezta mazos gabaliņos, un, kamēr viens sanitars turēja Šveiku aiz abām rokām, otrs mērcēja maizi pienā un baroja viņu, kā zosis mēdz barot ar ķiļķeniem.

Kad viņš bija paēdināts, viņu aizveda uz klozetu un palūdza nokārtot savas lielās un mazās vajadzības. Kā Koronas politika nogalina 11 gadus vecu Bavārijas pārstāvi. Pietrūkst tikai NDR ar labajā stūrī esošo ielikšanu. Federālajam izlūkdienestam būtu jāļauj arī saglabāt vācu savienojuma datus datu glabāšanā, ja tas dažus datus padara neatpazīstamus. Tas ir jaunajā BND likuma projektā, kuru mēs publicējam. Lai savāktu šos datus, slepenajam dienestam ir paredzēts uzlauzt arī mobilo tālruņu un interneta pakalpojumu sniedzējus. Ļoti atšķirīgie aptaujas rezultāti starp Reitschuster lasītājiem un Binārās opcijas usa 2021 aptaujātajiem, kurus pēdējos būtiski ietekmē nopirktais valsts un papildu plašsaziņas līdzekļi, ir arī pierādījums ÖRR neveiksmei. Ja tas pilsoņiem sniegtu līdzsvarotu informāciju, nevis aplej viņus ar tiesas ziņojumiem un valdības propagandu, rezultāts būtu ļoti tuvu reitschuster lasītāju rezultātam. Tā būtu zīme Minskas virzienā: paskatieties šeit, demokrātijās ir atļautas demonstrācijas. Pat grūtos laikos. Alan meistari kriptogrāfijas tirgotājs jau sauc pēc vairāk naudas. Cerams, ka NPS mamma to nav dzirdējusi, pretējā gadījumā viņa solīs vairāk nodokļu naudas no vāciešiem ārvalstu dienvidu virzienā papildus jau atdotajiem Un tur arī nebijaDarījums '.

Neuztraucieties, Džo, 40 miljonu līguma nokārtošana jums atmaksāsies. Ir ierasts, ka nauda plūst tikai vēlāk, lai aizmiglotu korupcijas iespaidu, vai arī tā tiek maksāta ap stūri, un tā var būt arī īpašums vai tamlīdzīgi. Tomēr līdz tam van Laks ar jums būs tik ļoti, ļoti pieklājīgs. Viņš jau ir mēģinājis jūs iepazīstināt kā lielisku starpnieku, bet diemžēl šāviens atspēlējās. Ietekmētājs Džo Lešets labi domāja par starpniecību un, iespējams, vēlējās pilnīgi nesavtīgi palīdzēt slimnīcas personālam iegūt maskas un halātus, lai viņus aizsargātu - tātad tie joprojām pastāv, iespējami brutālākā labā cilvēce.

No milzīgās nežēlīgās labās cilvēcības ietekmētājs Džo nekavējoties nodeva sava acīmredzami ļoti labā drauga un biznesa partnera, van Laack īpašnieka Kristiana fon Danielsa, privāto numuru savam tēvam Armīnam "Tukšā pudele" Lasčetam. Tad viņš varēja svētdien vakarā sazvanīties ar Kristianu privāti un par Švvidiwupu aizmugurē kā par privātpersonu, nevis par premjerministru, un tas pārvērtās par 40 miljonu pasūtījumu. Armīns "Tukša pudele" Lasčets nevarēja vai nevēlējās uzzināt, ka ir arī atbildīga Ekonomikas ministrija un daudzi citi pakalpojumu kādas ir labākās kriptovalūtas, ko ieguldīt, kuri noteikti būtu vēlējušies iesniegt piedāvājumu.

Fakts, ka visi, kurus viņi pazīst Valsts kancelejā, piezvanīja, bija labs izgudrojums, piemēram, viņa pakāpes afēras un attaisnojumi. Lēmums par labu van Lackam tika pieņemts, strikti izslēdzot pretējos kandidātus, ļoti klusi un klusi aizmugurē, bez noteiktā piedāvājuma un noteikti par cenu, kas bija vismaz nedaudz uzpūsta. Tāpēc jāpārbauda cena un jāaprēķina aptuvenā van Laka peļņa, jo nodokļu maksātājam būtu jāzina, cik daudz viņam bija jāmaksā par brālēnu vai speciālo ekonomiku, ko varēja viegli nokopēt no CSU. Turklāt rodas jautājums, vai šī bitcoin investīciju nyse pirmā ģimenes iepirkuma kampaņa pēc viņa dēla, ietekmētāja, ieteikuma par labu kādai no viņa spec. Noteikti jā. Ikvienam ir acīmredzams, ka krīze vispirms ir sabiedrības drudzis. Drudžaina sabiedrība, kurai acīmredzot ir kropļojošas bailes no slimībām un nāves. Tīri sekundāri. Visiem ir arī skaidrs, ka procenti cilvēku nekad nav redzējuši vīrusu savām acīm. Tas tam vienkārši ir par mazu. Tas, bitcoin tirdzniecības uzņēmumi pētnieki uzskata, ka redz, labākajā gadījumā ir konstrukcijas - patiesībā datora ekrānos esošās gaismas diodes aprēķina programma, ko sauc par "elektronu mikroskopu". Tiek apgalvots, ka otrās bloķēšanas sākumā tika samazināts arī testu skaits, iespējams, lai samazinātu to cilvēku skaitu, kuriem PCR testa kļūdu īpatsvara dēļ bija pozitīvi rezultāti, un pēc tam lepotos ar pasākumu ietekmi, ti, iespējams, mazāks infekcijas skaits.

Tas ir iestatīts tā, lai jūs varētu lepoties, bet tomēr pagarināt pasākumus, jo jūs it kā neesat tik apmierināts. Turklāt PCR tests, kuru faktiski vajadzētu saukt par VSR-PCR testu, jo Kristiāna Drostena attīstība bija vērsta uz nepotismu, pašapkalpošanos un atkarību no slavas, ir arī kļūdu līmenis ar CT kā padarīt 50 dolārus tiešsaistē un reaģentiem, kā to pieprasīja politiķi plaši manipulējams. Koronas dikeri dzīvo augstu, apmānot sevi par augsto ūdens līmeni un pēc tam rīkojoties kā super eksperti, zīlnieki un, protams, ar smilšu maisiņiem vakcinācijas kannām rokā kā lielie glābēji. Atcelšanas kultūrai ir skaidrs mērķis: vispirms tiek kontrolēta runāšana, pēc tam domāšana. Protams, visa lieta ir beznodokļu un beznodokļu.

Lēmums tika pieņemts visā Sv. Mazāk zināmas kriptovalūtas, kurās ieguldīt nezināju, ka vienai dienai ar īkšķu sagrozīšanu Bundestāga biroja loceklī bija pietiekami, lai uz nodokļu maksātāja rēķina norautu beznodokļu piemaksu. Tāpēc vēl viena ziņa par to. Un daudzi uzņēmumi, kas šobrīd bezjēdzīgi tiek slēgti Koronas dēļ, tiek nežēlīgi nokauti, un sociāli vājākie tiek iedzīti valsts atkarībā, un organiskie vācieši pēc tam tiek nonākuši nelabvēlīgā situācijā atbilstoši dzirdētajam. Nedaudz zemākajām sastopamības vērtībām, visticamāk, ir kāds sakars ar to, ka Lockdown gaismas sākumā nedaudz samazinājās testu skaits, domājams, lai samazinātu pozitīvo testu skaitu un spētu lielīties, ka pasākumi darbosies. WDR informē pasauli: Patvēruma meklētājs pērk savu bēgļu māju. Jouwatch: "Lēnām, bet noteikti SPD vicekanclers Olafs Šolcs un CDU ekonomikas ministrs Pēteris Altmeiers kļūst par prokuratūras lietām: viņi ir galvenie politiski atbildīgie par to, kas vēsturiski, iespējams, ir vai euro var atjaunot ieguldītāju uzticību? nodokļu maksātāju naudas piesavināšanās un iznīcināšana, ko veic valdības robots, piemēram, jo tas ļoti industrializētā un attīstītā stāvoklī šķita pilnīgi neiedomājams.

Fakts, ka, aprēķinot Koronas valsts atbalstu slēgtajiem uzņēmumiem, kā mēru izmanto nevis peļņu, bet gan apgrozījumu, neizrādās vienīgā kļūdainā konstrukcija. Viņi tiešām nezina, ko dara. Man tas bija skaidrs ar Vācijas ekonomikas bremzētāju Altmeieru, taču es vēl nezināju, ka Olavs Šolcs ir arī pilnīgs biznesa lajs, kurš nespēj nošķirt pārdošanas apjomu un peļņu. Abi šie ir bīstami nespējīgi, un, pirms tie var nodarīt lielāku kaitējumu, tie ir jānoņem no krēsla. Atkal mana vakardienas prognoze: "Manuprāt, ir tikai laika jautājums, kad CDU veļas drēbes nokrīt, un maksas pieaugums ir diezgan pienācīgs, nolaists apakšstilbs un strauji saliekts. Mēs redzēsim, ko vēl var sasniegt atlikušās CDU nod lelles, kuras tagad baidās par saviem mazajiem ierakstiem. Tas ir kastrētas bikses sūdi pāri bortam kuri, baidoties no amata, balso pret savu pārliecību tikai viņu personīgo labumu dēļ? Bez varas saglabāšanas Merkelei nav redzējuma par politiku. Ap viņu viņa tikai pacieš vājprātīgos, kuri nevar apdraudēt viņas kancleri, kas vājina visu valsti. Ekonomikas ministrs Altmeiers ir lielākais vājprātīgais, ko jebkad esmu redzējis, īsts demotivators, kura priekšā, tāpat kā Merkele vai Zēderis, jūs varat tikai izspļaut.

Kuram uzņēmējam vajadzētu visu darīt par šādiem NPS lūžņiem, brālēniem, pašapkalpošanās un slavas atkarīgajiem, lai neatpaliktu no pārējiem, ļoti motivētajiem ķīniešiem? Ķīnieši būs ļoti tālu priekšā Eiropai, un tas ir labi un to pelnījuši. Ķīniešiem Korona vairs diez vai ir problēma, un ekonomika netiek kavēta vai sabojāta, un uzņēmēji netiek uzskatīti par kaušanai paredzētiem liellopiem un izslēgti kā Ziemassvētku zoss. Vai NPS mamma Merkele tikai nesen atdeva Un tagad tiek runāts par visu laiku lielāko jauno parādu.

Un tad uzaiciniet visu pasauli uz vācu nodokļu maksātāju rēķina izlikties par humāno varoni. Šāda vēsturiska nepareiza rīcība samazina darba un nodokļu morāli, izņemot nodarītos nāvējošos zaudējumus, kas pat var izraisīt pašu iedzīvotāju iznīcināšanu. Kā ziņots vakar, Merkeles viesi pārceļas uz miljonu dolāru vērtu villu augstākā līmeņa dzīvojamā rajonā Söders Bayern, savukārt vācietis, kurš no izmisuma Trīrē kļuva par vairākkārtēju slepkavu, atstāja nāvi. Patvēruma īstermiņa tirdzniecības padomi villas gadījumā ir arī fakts, ka viņi paši izsmejas un ir. Villa interjera alan meistari kriptogrāfijas tirgotājs m² dārza fotogrāfijas, iespējams, strauji izplatīsies visā pasaulē, un nākamie cilvēki jutīsies piesaistīti un vājinās valsti vēl vairāk. Ja viņa meklē vainu par atpalicību no pilsoņiem, tam var būt arī kāds sakars ar to, ka viņa pati jūtas vienaldzīga un neskaidra, jo nekad neko nav darījusi ekonomikas labā. Varbūt viņa uzskata, ka viss tiktu darīts ar Altmeiera apņēmību un ka viņai atliek tikai paķert nopelnīto naudu un atdot, lai apmierinātu atkarību no narcistiskiem krājumiem. Tagad viņa skatās uz Ķīnu, kas ir attālinājusies, cerībā, ka naudas pieņemšanas idejas 2021 nokopēt sistēmu un pēc tam atkal izmest naudu - vājinot savu valsti un stiprinot citas. Neatkarīgi no tā, ko Merkele nāk klajā, tie ir narcistiski bīstami atkritumi, un tas nozīmē indi ekonomikai un visam apkārt.

Pastāv arī risks, ka viņa iegūs augstus amatus tādās globālās asociācijās kā PVO, Starptautiskais Valūtas fonds vai tamlīdzīgi, no kā viņa var vēl vairāk kaitēt Vācijai. Tad viņai būtu vieglāk atlaist varu. Līdz šim viņa ir pielipusi pie varas kā Stoiber. Atkal vajadzētu turēt mikrofonu zem deguna un jautāt par viņas aiziešanu no kancleres amata. Es pat domāju, ka AKK, rīkojoties no augšas, 3 pretendentus vai viņu konkursu par CDU priekšsēdētāja amatu nosauca par absolūti absurdu kā "postošu", lai viņus vājinātu un pretī viņiem kaut ko solīja. Tas tiek izmantots kā galvenais arguments par labu lielākās daļas iedzīvotāju dzīves sabojāšanai.

Un: jo mazāk Covid pacientu uzņem slimnīca, jo vairāk tā gūst labumu no Koronas politikas. Austrumvācijas federālās valdības komisārs Marko Vandervics "Pārsteidzoši ir tas, ka visvairāk skartie reģioni ir tie, kuros AfD balsu daļa ir visaugstākā. Tas izriet no federālās valdības atbildes uz nelielu FDP parlamentārās grupas pieprasījumu, par kuru ziņo" Bild " sestdienas izdevums. Aizkavēšanās iemesls: saskaņā ar atbildi lietojumprogrammu apstrādes programmatūras rīks vēl nav pabeigts. Kopumā ir daudz vieglāk paziņot par palīdzību, piemēram, ļoti kļūdainu palīdzību, ja maksājums joprojām ir tālā nākotnē un maksājuma saņēmējs līdz tam varētu nomirt. Vai Ralfs Zaudēja visu tirdzniecības kriptonauda joprojām ir funkcionāls CDU puslupars, kuram ir jāuzmanās, lai kanclers to neuzskata par bīstamu? Viņa jaunais darbs ar gada algu eiro, būdams Krājbanku un žiro asociācijas Šlēsviga-Holšteina prezidents, iespējams, bija saistīts tikai ar viņa sakariem, nevis tāpēc, ka varēja darīt visu, izņemot alkatību. Atgādinām: Merkele vispirms cītīgi cīnījās, lai atbrīvotos no Tikai pirms dažām nedēļām viņa smēķēja pašapziņā, ka to varēja atļauties, jo būtu ticis veiksmīgi galā. Bet nepieklājīgā atmoda joprojām patiešām nāk, jo profilēšanas trakumā ir patvaļīgi, ekonomiski ļoti kaitīgi.

Tika veikti "pandēmiskie pasākumi", nepievēršot uzmanību proporcionalitātei un ar to saistītajam kaitējumam. Kanclera kandidāta šovs: "Visu saasinātājs" un visu laiku visvairāk noraizējies aizsargs, neveiksmju 1. Viņš vajāja vai turpina sekot Garmišas superizplatītājam, kurš pārliecinoši neinficēja nevienu viņas kontaktu un, visticamāk, bija tikai tas, kurš pārbaudīja kļūdaini pozitīvu rezultātu. Kā jau minēts: Ja viņš kaut ko paņem, neatkarīgi no tā, kur un ko, viņš to mēra, lai paziņotu par to ar uzpampušiem vaigiem. Efektivitāte-no komandanta stundām. Vēl viens politikas un plašsaziņas līdzekļu līdzdalības piemērs. Mēs varam sagaidīt vēl intensīvākus, pilnīgākus tiesas ziņojumus, valdības propagandu, tautas izglītošanu, atbalstu vēlēšanu kampaņai, kriptogrāfijas nauda ieguldīšanai 2021. gadā un kritiķu izslēgšanu no valsts radio operatoriem un pretī vēl intensīvāku dalību pilsoņu izlaupīšanā. Un Rotgenas jaukā kvotu princese Elena, protams, savāc papildus, un Nobesam vajadzētu arī sagaidīt dažus vēlamos ziņojumus par sevi. Visbeidzot Reitschuster.

Bet bēdas visiem, kas runā par valsts radio. Tad viņš ir dusmīgs. Vai tāpat kā jaunais vācu sinonīms - labajā pusē. Tomēr reti gadās, ka viņi to dara tikpat daudz kā mana saruna ar Stefanu Hockercu. Hockercs ir imunologs, toksikologs un farmakologs, kā arī profesors Hamburgas universitātē. Viņš top 10 forex trading programmatūra bijis saistīts ar vakcināciju gadu desmitiem. Viņš saka, ka tirdzniecības kriptogrāfija mt4 asv dažiem mēnešiem vainagu politikas kritiķi uzbruka tam, ka viņš ir stingrs vakcināciju aizstāvis. Bet, tā kā viņam ir lielas bažas par plānoto koronācijas vakcināciju, viņš tagad tiek apvainots kā "koronijas noliedzējs". Lai to pārvērstu balsojumos, politiķi domā tikai par biedējošu un paralēlu liekulību, ko rada attiecīgie pilsoņu aizstāvji un glābēji, tagad ar vakcinācijas devām rokās. Vakcinācijas briesmām bez atbilstoša testa posma nav alan meistari kriptogrāfijas tirgotājs, vismaz ne tad, ja vakcinācijas sekas var nodot zem galda ar nodevēju mediju palīdzību, līdz vēlēšanu iecirkņi ir slēgti.

Tāpēc nevajadzētu pārsteigties par skeptiķiem. Tas ir neatņemams. Autoritārām valstīm raksturīgs fakts, ka tās ierobežo šīs tiesības ar dažādiem ieganstiem. Es to zinu personīgi no Krievijas. Pastāvīgi tiek izvirzīti iemesli, lai tādā formāli saprotamā veidā sabotētu tiesības uz demonstrācijām. Mīļākais iegansts: ka plānotās sanāksmes ierobežo citu intereses. Šķiet, ka arī Federālā Konstitucionālā tiesa ir stipri politizēta. Šeit ir nopirkto tiesnešu vārdi, kuri amputē pilsoņu pamattiesības:. Tikai tiesnešu sastāvs liek domāt, ka Federālā Konstitucionālā tiesa, vismaz šajā gadījumā, tika politiski kontrolēta, domājams, pat centralizēti no kancelejas ļaunuma augstuma. Tas viss ir iespējams tikai tāpēc, ka nopirktie valsts mediji ir arī tautas nodevēji un rīkojas līdzjūtībā ar politiķiem un neinformē vai nepareizi informē, lai politiķiem nebūtu no kā baidīties - slēpt nepatīkamās patiesības, izzust patīkamas viltus saviem kungiem un valdniekiem, kas tikai taisa politiku. Un nogalināja demokrātiju. Bet vēl jo vairāk bīstami. Uzticības ļaunprātīga izmantošana un citu mānīga nodevība un pēdu noņemšana ir raksturīga NPS biedriem. Parasti jau ir par vēlu, nodarītie zaudējumi un vainīgie gandrīz nav jūtami pirms īstermiņa tirdzniecības padomi, šeit pilsoņi, visu pamana vai viņiem uzrāda faktu.

Tad upuriem maksā daudz enerģijas, lai izlaupītu upuri no vainīgajiem un atbrīvotos no viņu tvēriena, kā arī nodarītu vainīgos, kuri kļūst arvien drosmīgāki, atkal savā vietā. Tas ir pilnībā izslēgts no tā, kas nosaka cilvēku ikdienu. Un katru dienu neviens nebrīnās, vai tas, ko viņi saka, vienmēr ir tik politkorekts. Nedrīkst radīt iespaidu, ka cilvēkiem rodas sajūta, ka viņiem vairs nav atļauts pateikt to, ko viņi domā. To es pieredzēju kā iekšlietu ministrs bēgļu krīzes laikā. Iedzīvotāji pauda bažas par to, vai integrācija būs veiksmīga, un tad viņi tika iedzīti labajā stūrī. Tur, protams, kritizētie, kuriem viss, kas nav kreisais radikāls, automātiski ir taisnība, izgāja caur drošinātājiem un Štālknehts tika izmests.

Pareizi būtu ne tikai nepaaugstināt apraides maksu, bet arī to ievērojami samazināt, jo netiek pildīti uzdevumi un censties panākt, lai pilnībā iznīcinātu ar politiku ļoti jaukto valsts radio. Sabalansētas atskaites vietā notiek tiesas ziņošana, valdības propaganda un opozīcijas veidi kā ātri nopelnīt naudu tiešsaistē kritiķu izslēgšana līdzdalībā politikā kreisie, SPD, Zaļie, NPS-Mutti-Union un no tā izrietošā nodevība.

Vēl viens iemesls, kāpēc nevar balsot pret komisijas maksas palielināšanu ar AFD, varētu vai netiks norādīts. Tātad tas ir pilnīgi absurds, ko daži šeit saprot ar demokrātiju, piem. Darbība arī parādīja, ka valsts radio pārraida jebkādus atkritumus un līdzdalība dominē, ja tas kalpo vismaz vienam no diviem un ir pret opozīciju. Protams, kā ieguldīt bitcoin skaidrā naudā mūsos bijis pareizi pajautāt Dreyer, vai viņa var norādīt saprātīgu iemeslu, kāpēc nebalsot ar AFD. Dreijers, domājams, nākotnē sagaida ļoti īpašu preferenciālu attieksmi pret viņu darbu par labu valsts radio operatoriem, piem. Iesniedziet virsrakstu, fotoattēlu un slavinošu tekstu valsts radio un lūdziet tos izdrukāt, savukārt valsts radio savukārt ignorē politiku nepotisma un pašapkalpošanās gadījumā, ti, ar nodevu rupju ļaunprātīgu izmantošanu, valsts radio operatoru rindās. Uzticoties Merkelei, valsts radio operators Kniffke jau iepriekš paklausīja, un aizbildināja ar Merkeles viesa vācu studenta dzīvniecisko slepkavību, jo tas būtu bijis kompromiss viņa mātes kultūras kundzei un saimniecei un varētu būt viņam atkal kritis. Pareizais uz foto valsts radio operators ir Klauss Klebers un tas, kurš lielījās ar savu algu un neticami labo humoru Igoru Levitu, kurš grabēja AFD, par bezmaksas reklāmu, kas viņam diez vai ir pieejama par rēķinu.

Un nebrīnieties par politikas un valsts radio nodevējiem un viņu aizvien turpmāko rakstura pasliktināšanos varas aizsardzībā kā nopelnīt vairāk naudas tiešsaistē ātri un bez maksas pēc pilnīgas kaitēkļu atnāk vergesocksen. Tomēr ikviens, kurš gaidīja iespaidīgu, augsto tehnoloģiju procedūru ar visaugstākajiem medicīniskajiem standartiem, pēkšņi pārsteigts: Strukturālā un tehniskā ieviešana drīzāk atgādina pagaidu vakcinācijas centra būvniecību Āfrikā Vai arī skaitļi, ar kuriem tika manipulēts uz augšu, lai palielinātu testu skaitu, zina tikai vienu virzienu. Jebkurā gadījumā Korona mēra ekstrēmistu Zēderu, kurš vada Vācijas sastopamības rezultātu sarakstu ar Rēgenas rajonu un tādējādi Koronas neveiksmi - Es arī uzskatu, ka, neskatoties uz visu šurpu turpu auto forex tirgotāji dažādajiem pasākumiem, diez vai kāds zina, kas ir spēkā no brīža un joprojām ir atļauts vai jau ir aizliegts.

Daudzi šo lietu uzskata par tādu politisko dalībnieku izrādi, kuri ir atkarīgi no profila un vairs neuztver visu nopietni. Un ar Drosten PCR testu var manipulēt visos virzienos tā, ka saistībā ar politiķiem var sagaidīt tikai šarlatānismu un lielus zaudējumus. Corona mazspēja Söder seben: Bavārijā cilvēks ik pēc 20 minūtēm mirst no Corona, un 60 ir inficēti, un tas ir līdz šim lielākais skaits. Tas tirdzniecības kriptogrāfija mt4 asv pareizi: Bavārijā ik pēc 20 minūtēm nomirst ne vairāk kā viens cilvēks, kurš kādā brīdī ir ieguvis pozitīvu rezultātu, izmantojot Drostena kļūdām pakļauto PCR testu, un 60iespējams, inficēto cilvēku ir pārbaudīti tikai ar pozitīvu PCR, bet kuri nav inficēti vai slims, kā rezultātā ir. Turklāt var pieņemt ievērojamu skaitu nereģistrētu gadījumu, taču ir arī imūnsistēmas, par kurām vispār nerunā. Neviens nevar pateikt, kā patiesībā notiek ar Koronu, un nevajadzētu pārsteigt, ka tiek baumots, ka pandēmija ir daudz mazāka nekā paziņots vai tiek tikai simulēta.

SiteMap - Lxjkh Un turklāt Sarajevā, ta taču ir Bosnijā, Millera kundze. Sarunā viņam gandrīz vai katrs otrais vārds bija «iepūtiet man» vai «sūds».

Runājot par aptaujas rezultātiem, jāatceras, ka to būtībā ietekmēja valsts radio raidorganizācijas un sekojošie mediji, kurus centralizēti kontrolēja politika. Pamatojoties uz skaitļiem, var pieņemt, ka Corona bojāgājušo skaits ir gripas diapazonā. Tāpat nav iespējams droši pateikt, vai koronijas pasākumi ir kaut ko darījuši pret vīrusa izplatīšanos. Var tikai apgalvot, ka salīdzinājumā ar gripu tiek pieliktas krietni pārspīlētas pūles un noteikti ir politiskas neveiksmes. Stoibers ķēdes suns ar masku un uzceltu ķermeņa augšdaļu, ieskaitot ģerboni un vārda zīmi mājas fotogrāfam un, protams, pētot lietas. Mēmie vaiga CSU biedri vēl nav tik tālu, un būtu arī skaidrs, ka viņš nestrādā šajā telpā ar visām grāmatām un kartotēkām. Vai viņa, nomainot NPS mammu Merkeli, samaksāja masku cenu desmitkārtīgi? Volfs Dīters Ludvigs ir Vācijas Ārstu asociācijas Zāļu komisijas vadītājs un kritizē informatīvo situāciju par vakcīnām:. Vai viņš zina to, ko mēs nezinām? Vilks-Dīters Ludvigs: Kekulé kungs ir mūsu komisijas loceklis. Es ne vienmēr piekrītu visam, ko viņš saka, bet šajā gadījumā es darīšu to pašu. Kā viņa var būt tik pārliecināta? Ludvigs: Es nezinu. Ar visu, ko mēs šobrīd zinām, man šķiet, ka šāds teikums ir izsitums.

Piezīme Anjai Karliczekai: Nezinu, neko nevaru izdarīt, neko nedarīt un kā NPS studente domā tikai par sevi un savu labklājību. Tā vietā, lai pret nevēlamiem demonstrantiem izmantotu ūdens lielgabalus, snaiperi ar trankvilizatoru šauteni ievada vakcīnas koronijas pretiniekiem, disidentiem, ažiotāžas kritikai, nepatīkamiem žurnālistiem Jums jābūt ļoti naivam, lai neredzētu saistību starp šīm milzīgajām naudas summām un iebiedēšanu pret visiem, kas kritizē Merkeles valdību. Pilnībā norobežota no saviem 70 abonentu, viņa vietnē reitschuster. Tas sākas ar kreisā VDR lauka darbinieka un pašreizējā federālā prezidenta Franka Valtera Šteinmeiera paziņojumu, kurš ir pilnībā nolādēts un kuru viņa ir skaidri pārsteidza:. Metjijs: "Nedrīkst būt tā, ka tādā valstī kā Vācija drīkst pārstāvēt tikai valdības apstiprinātas pozīcijas.

Demokrātija plaukst pretrunās. Tai ne tikai jāspēj izturēt atšķirīgus viedokļus, bet pat vajadzētu tos atzinīgi vērtēt. Ja iegrimsti cenzētajā sistēmai lojālo bijušo FDJ kreklu valkātāju purvā, tad diemžēl turpmākas totalitāras pārmērības nav tālu. Angela Merkele un, protams, Stasi-Kahane, kas iesaka cenzūru youtube, ja nemaldos, ir jaukas meitenes, bet nevienam tās nepatīk. Viņi ir apmācīti gūt labumu no nodevības un kaitējuma citiem. Viņiem nav empātijas, bet viņi izliekas. Ja NPS mamma izliekas noraizējusies par Vācijas ekonomiku, tas attiecas tikai uz viņas bažām, ka viņa vairs nevarēs sevi parādīt ar veiksmīgu ekonomiku. Ar daudzu, uz avotiem balstītu gadījumu izpētes palīdzību kļūst skaidrs, ka šis gars, kas vienmēr sludina altruismu, bet patiesībā nozīmē pašlabumu, vienmēr vajāja ļoti specifiskus varoņus un gadsimtu gaitā palika uzticīgs savai būtībai. Angela Merkele iestājas par varas atgūšanu pie kreisās bara un ar viņu augšā. Raidījuma nianses. Tādi jautājumi kā: kā jūs ieguvāt koronavīrusu, vai tā bija mīlestība no pirmā acu uzmetiena? Šī ir ikonu gleznošana. Svēto pielūgšana. Un tādējādi ņirgāšanās par nodevas maksātājiem. Filca devīze: katru dienu publisko tiesību redaktors iemīlas Drostenā. Apstiprināt skolas laikrakstu līmeni intervijai būtu apvainojums skolas laikrakstu redaktoriem. Ja vēlaties izdarīt skaņu sev, to var noklausīties šeit. Kristians Drostens labāk būtu palicis savā saimniecībā.

Vai viņš vispār dabūja traktora vadītāja apliecību? Viņa citē no raksta sekojošo :. Globālistiem jūs esat lauksaimniecības dzīvnieki, kurus beidzot padzen uz kaušanu. Kā ir aizdomas, ķīnieši ir ievērojami pārāki, un NPS mammu ar savu neveiksmi Pēteri Altmejeri var aizmirst. Nepietiek ar neko nedarīšanu, baidoties no apmulsuma, vai arī dāsnie ziedotāji ir liekulīgi. Atkal ÖRR Tagesschau kā slikti netīri žubītes, kas katru disidentu un kritiķi vēlas ievietot labajā stūrī. Var domāt arī par tā dēvēto "Reichtagssturm". Par tik radikālu kreisā spārna piemaksu jums jāmaksā arī obligāta maksa. Viņi ir tik kreisi stulbi un politizēti, ka uzlabošana nav iespējama. Kā jau minēts vairākas reizes, ir tikai slēgšana. Šo jauno leģendu radīja parastie aizdomās turamie: radikāli kreiso kampaņu žurnālisti un aktīvisti, kuri nesniedz nekādus pierādījumus, bet ar vienu akmeni nogalina divus putnus. Jebkurā gadījumā par Stasi-Kahane kriptovalūtas botique investīciju banka un visu, kas ar to saistīts, nekas vairāk nav sakāms, izņemot kreiso bīstamos atkritumus, par kuriem jāmaksā arī nodokļu maksātājiem.

Korona mēra ekstrēmistu Zēderu, kurš ir vainags Nr. Vai viņš ir nepārspējams kā vainagu neveiksme un kādu postījumu viņš joprojām nodarīs profilēšanas trakumā? Pie varas vienkārši ir pārāk daudz politiķu, kuri acīmredzami ir pārāk stulbi, lai skatītos ārā no autobusa vai - kā tas ir Markusa Zēdera gadījumā - ļautu spēlēt viņu ļaunajām rakstura īpašībām. Covid, tas neko nedod, vai cilvēki valkā maskas, dzer karsto vīnu, tiekas mājās vai sabiedrībā, nēsā līdzi monitoringa lietotni, izolējas vai nedaudz klepo visā cirkā. Un Vācija pēc tam var atgriezties, un NPS mamma jau cīnās par to, kā tas notika ar Un itāļi: vispirms ievietojiet Corona palīdzību nezināmos kanālos un pēc tam matu griezumam, tam vajadzētu būt pilnīgas atjaunošanas plānam un naudai zem spilvena jaunam sākumam. Vēl daži iemesli, lai pilnībā izslēgtu naudas jaucējkrānu valsts radio, kurā iefiltrējās kreisi zaļie un SED darbinieki, un slēgt iestādes, jo remonts nav iespējams.

PCR pārbauda bīstamos atkritumus, pārliecinošus panākumus arvien vairāk neskaidrību un papildu testu veikšanai - ziņo Focus redaktors. Labi, neviens nezina. Tikai tad, kad būs redzams, ka lieta ir ārkārtīgi neērta, jūs atbrīvosiet. Focus naudas galvenajam redaktoram Pēpelam, kurš nepārprotami pārbaudīja nepatiesi pozitīvu rezultātu, joprojām paveicās, jo Corona pasākumu paziņojuma pasaules čempions Zēderis viņu varēja diskreditēt kā iespējamo superizplatītāju. Medicīnas un farmācijas lobists Jens Spahn-Ferkel pirmajos gados. Šodien viņš dzīvo 4. Tikmēr Jenss Spāns-Ferkels ir federālās valdības pilnvarotais pārstāvis, kurš nespēj kandidēt, kurš farmācijas nozarei ir noslēdzis miljardu dolāru līgumu un kurš tagad vēlas, lai visi tiktu vakcinēti un slēptu riskus, līdzīgi kā viņa intensīvā lobēšana. Dažreiz ar attēlu, dažreiz ar spoguli. Pa labi? Pa kreisi? Kamēr attieksme ir pareiza. Springeram viņš uzsāka kreiso ziņu žurnālu robota binārā iq opcija Politik", kas acīmredzot. Un cieta neveiksmi. Acīmredzot tāpēc, ka viņš gribēja iedziļināties ūdenī, bet ne slapjš. Novērš empātijas liekulību, izmantojot priekšlaicīgu smagu bloķēšanu, izmantojot absolūti empātiskos Merkeli un Zēderu, kuri, paziņojot par pasākumiem, protams, vienmēr domā par savām popularitātes vērtībām. Tad, kad sākas zaudējumu fāze, kuru vairs nevar nosegt, piemēram, uzņēmumu bankroti, dziļa krišana industriāli attīstīto valstu sarakstā Bet visu cieņu amatam un personai - cīņā pret Koronu mums vajag mazāk Herrenchiemsee, kā arī lielāku godīgumu un politisko precizitāti.

Ziemassvētkos viņš atbrīvojas, bet tikai kā nopelnīt vairāk naudas tiešsaistē ātri un bez maksas, lai paziņojot izliktos par savu empātiju un ka Ziemassvētki tiek domāti par viņu. Un uzmanieties no Prof. CSU cilvēkiem patīk pašiem reklamēt savu profesionālo darbību. Vienkārši kā nopelnīt vairāk naudas tiešsaistē ātri un bez maksas uz smaidu. Tiesiskums ir, ja aitas pārdzīvo vakariņas. Un tieši šī likuma norma mums slīd gar pirkstiem. Federālās Konstitucionālās tiesas lēmums, kurā tikko apstiprināja Merkeles žēlastības ieceltā Bundestāga bijušā CDU locekļa vadībā tikko apstiprinātu demonstrāciju aizliegumu pret Koronas pasākumiem, ir bāka. Lai grautu tiesiskumu, vissvarīgākās pozīcijas tiek aizpildītas ar valdībai lojāliem, galvenokārt amatieru, bet izdevīgi apmaksātiem stājas skaitļiem, kas pēc tam sniedz vēlamos pieklājības rezultātus.

Vajadzētu pateikt paldies AFD, jo tas ir ievērojami novērsis maksas pieaugumu valsts radio operatoriem. Tagad ir jāuzmanās, lai valsts radio operatori, kas paziņoja, ka dosies uz Federālo Konstitucionālo tiesu, nepieņems tur taisnīgumu no tiesnešiem no politikas. Lai iegūtu maksu, tas varētu būt plāns spēlēt spēli starp centralizēti kontrolēto CDU un viņu līdzdalībniekiem no valsts radio dienesta. Politiķi vai nodevēji, alan meistari kriptogrāfijas tirgotājs tikai ar kontrabandu, kas ir ievesti konstitucionālajā tiesā, pavelk stīgas fonā, var nevainīgi mazgāt rokas. Izrādes sarunas, kas notiks līdzdalībnieku starpā, visticamāk, būs viena no lielākajām nodevībām vēsturē. Federālā Konstitucionālā tiesa ir politizēta, un tāpēc to vairs nevajadzētu uztvert nopietni. Augstāko tiesu politizēšana ir izplatīta tikai totalitārajos režīmos un arī banānu republikās. Kreisi zaļā, nelegālā partija, draugu un slepkavu karaspēka finansējums kā iegūt patiesu internetu ar politisko pretinieku un nedaudz kaut kas, ko atcelt. Ja jūs atspoguļotu valsts aizsargātos Antifa slepkavas un viņu klientus politiskajā centrā, rezultāts būtu vesels bars labējo radikāļu, kuri pastāvīgi ir izstiepuši pareizo līmlenti uz augšu.

NPS mamma Merkele, bērns un absolūti bez empātijas brīvs NPS zombijs, iesaka iesaldēt studentu pietupienus un sist plaukstas. Es teiktu, ka to nav viegli iemācīties, kad ir salstošs un ka NPS mamma, protams, sniedzot šādus paziņojumus, nedomā par skolēniem, bet gan par sevi un 7 gudro liekulību. Varbūt viņa arī gribēja ieteikt, ka skolā būtu salusi un tomēr būtu kļuvusi par kancleri. Kas attiecas uz bēgļu politiku, ir piemērojams šāds. Merkele vēlas pārvaldīt ES tāpat kā Vācija, centralizēti, tas ir, pati ar ceļgala neveiksmēm, kas pulcējušās ap viņu.

Nodevas palielināšana notiks ar ļoti lielu varbūtību, jo politika un valsts radio operatori jau sen ir līdzdalībnieki, un Federālā Konstitucionālā tiesa ir politizēta par politiķu kā tiesnešu iefiltrēšanos, proti, pretēju būt neatkarīgam un vairāk uzņemt politiķus, ir iznomāti. Līdzdalība ir. Federālā Konstitucionālā tiesa objektīvi lemj tikai gadījumos, kas politiski nav nozīmīgi, proti, lai maldinātu ticamību, un politiski svarīgos gadījumos, ņemot vērā politikas vēlamo domāšanu un vienmēr pret pilsoņiem. Politiķi var izlikties, ka ir pret GEZ maksas paaugstināšanu, bet pēc tam pavilkt vadus Federālajai Konstitucionālajai tiesai par maksas paaugstināšanu un pēc tam parādīt sevi bezspēcīgiem pret spriedumu - visnežēlīgāko tautas nodevību. Toms Buhrovs, gada alga eiro plus papildu izpeļņa plus superpensija Kā jau bija paredzēts, valsts radio operatori tagad ir aizskarti aknu desā. Buhrovs noteikti vēlētos mazliet palielināt savu jau tā grezno algu, protams, uz obligāto nodevu maksātāju rēķina, un tad iesmieties dūrē. Vajadzētu sastādīt sarakstu ar valsts radio operatoru pārkāpumiem - pietiktu tikai ar pēdējiem 3 mēnešiem - un izplatīt to visur, kā arī nosūtīt to Federālajai konstitucionālajai tiesai.

Tas ir politizēts un līdz ar to tikai Banānu Republikas līmenī, taču ar to tomēr varētu pietikt, lai valsts radio operatorus apzīmogotu par tiesas reportieriem, valdības propagandistiem un opozīcijas cīnītājiem un lai ne tikai nepalielinātu iemaksas, bet arī ieteiktu slēgt, jo nodevība. Stingri kļūdas nepieņemoši paziņojumu un proklamēšanas politiķi ar slēptiem motīviem. Masku kuponus saņem vairāk nekā 60 gadus veci cilvēki un riska grupas. Veselības ministrs Jenss Spāns trešdien ar to dalījās. Pēc Spāna teiktā, cilvēkiem, kas vecāki par 60 gadiem, un citām riska grupām svētkos jāsaņem trīs FFP2 maskas. Šis pasākums ir spēkā līdz decembra beigām. Pēc tam jābūt sešiem viltojumiem drošiem masku kuponiem. Pēc Spāna teiktā, kuponus var izpirkt aptiekās. Kuponus iegūs gan publiski, gan privāti apdrošināti cilvēki. Labi aprūpētā Merkeles pārstāve praktizē to, ka neviens valdībā nezina, kāpēc tika pārtraukta ēdināšana.

Un pēc izslēgšanas visstingrākā kļūdu noliegšana neļauj to atkal ieslēgt, tāpēc, lai mazinātu pretestību, uzdodoties par dāsniem ziedotājiem uz nodokļu maksātāju rēķina, ēdināšana tiek nodrošināta ēdināšanas nozarei. Alise Veidela AfD : Cienījamais prezidenta kungs! Cienījamās dāmas un kungi! Varbūt šis budžets faktiski būs pēdējais, ko iesniegs federālā valdība, kuru jūs, kancleres kundze, vadīsit. To mēs novēlam valstij un tās pilsoņiem. Vienīgais jautājums ir: cik daudz ļaunuma jūs vēlaties sagraut atlikušajā pilnvaru a – z investīciju kriptonauda Sānu domātājus politika vienkārši ieviesa pareizajā stūrī, līdzdarbojoties valsts radio operatoriem, un viņi arī izrādījās pilnīgi pārspīlēti kā koronu noliedzēji, lai kā ieguldīt bitcoin un blockchain viņu pamatoto vainas kritiku un demonstrācijas līdz politizētajai Federālajai Konstitucionālajai tiesai.

Neaizmirstiet, ka 3 policistiem, kuri, iespējams, izglāba Reihstāgu, VDR Steini piešķīra federālo nopelnu krustu. Frankfurtes AWO skandālā paziņojumi par krāpšanos jau iepriekš tika noraidīti kā "nāk no labā stūra" un pēc tam vēl krāpti un aizpildītas kabatas. Borisam Reitschusteram ar šo rakstu vajadzēja savākt pietiekami daudz negatīvu punktu ar Antifa, lai atkal kalpotu par mērķi pudeļu metieniem vai tamlīdzīgi. Rezultāts tagad ir, bet to noteikti paziņos valsts radio operatori un sekotāju plašsaziņas līdzekļi, kuri vispirms palīdzēja Sēderam izvilkt sānu domātājus.

Medus slazds ir slepens spiegu ierocis. Spiegošana - nozieguma veids

Viņa neslavas celšanas pusperiods ir ļoti īss, taču kaut kas iestrēgst - galvenais ir izmestie netīrumi ar CSU netīrumu mešanas tehnoloģiju "sakrauj netīrumus un pēc tam ļauj plašsaziņas līdzekļiem to sakraut", kā arī mērķa varoņa slepkavība un daži izdevīgas viņa fotogrāfijas. Dirtfink Söder atšķirīgi domājošos un kritiķus attēlo kā bīstamus valsts ienaidniekus un grauj demokrātiju, vai drīzāk tos stigmatizē. Kad viņš kaut ko paņem, neatkarīgi no tā, kur un ko, viņš to pārvērš par pasākumu, kas optimizēts pašsveikumu pasludināšanai un pēc tam plašsaziņas līdzekļiem. Tagad būtu pareizi, ka Sēdera un alan meistari kriptogrāfijas tirgotājs citu netīrumu domātājiem, tostarp nepareizi izmantotajiem plašsaziņas līdzekļiem, būtu jāatbrīvo un jāatvainojas. Šis NPS zombijs vēlas izlikties par piekto pilnvaru termiņu un baidās, ka viņai būs jāatsakās no dažiem popularitātes reitingiem, kurus ledger nano s pavasarī bija zaudējusi kopā ar Koronu. Jebkurā gadījumā mirušie vecvecāki un citi vainagu nāves gadījumi NPS mammu niez ne mazāk, tikai to, ka viņa, bīstami nespējīga, beidzot ir pierādīta kā maza vīrusa nespējīga. Pilsoņiem tagad vajadzētu būt vainīgiem par savu neveiksmi un viņu nestrādājošajām nodibināmajām lellēm.

Dzīve ir atgriezusies federālajā preses konferencē kopā ar jājošo kurpnieku karaspēku. Tas tiek urbts, atkārtoti urbts, atkārtoti urbts Jau pirms tam tika mēģināts pilnībā aizslēgt jāšanas kurpniekus. Vai alan meistari kriptogrāfijas tirgotājs izdarīs arī kanclere? Baidos, ka runa ir par paziņojumu politiku, un, pat ja tā notiek, placebo joprojām var injicēt. Un NPS mammai Merkelei, iespējams, jau pirms punkcijas ir trīce, vismaz ja valsts himna tiek atskaņota plašsaziņas līdzekļu efektīvas vakcinācijas laikā. Atšķirībā no ziņojuma aizkulisēs, oficiāli vismaz valsts radio politizētās konstitucionālās aizsardzības iestādes rīko nekārtības pret sānu domātājiem, es tikko dzirdēju - kā pieņemu politika, es pieņemu. Vajadzētu salīdzināt to, kas ir aizkulisēs un kas ir oficiāli paziņots, un jāizstrādā vēstnešu lēnprātība. Es teiktu, ka mēs dzīvojam demokrātijas un tiesiskuma ziņā, kas tiek tikai simulēti un šķiet, ka vissliktākajā Vācijā, kāda mums jebkad bijusi, un katru dienu tas kļūst skaidrāks, un ekonomisko krīzi vairs nevar apturēt. Vismaz veco partiju politiķi, izņemot ļoti mazus izņēmumus, ir pilnīgi pakļauti un jau atrodas vergesockungsfāzē.

Daudzus no viņiem vadīja viņu profilēšanas neprāts Koronas krīzē, kas uzplauka augšā. Viņa runā un piegādā atkritumus pēc iespējas zemākā līmenī, un līdz šim to galvenokārt atzinīgi novērtēja nopirktais valsts un sekojošie plašsaziņas līdzekļi, kas savukārt mudināja viņu runāt par atkritumiem. Vai stingrais Stoiberaner Markus "kandidāts" Zēderis un citi par neko labu var pārspēt šos grūtos pasākumus? Kurš ir visprasmīgākais NPSler profils?